LUPUS IN FABULA
"Napisz więc to, co widziałeś, i to, co jest, i to, co potem musi się stać" Ap 1, 19.
1 obserwujący
95 notek
21k odsłon
211 odsłon

Teraz przyszedł czas na czekoladę! Rasistowski produkt?

Wykop Skomentuj6

  Teraz przyszedł czas na czekoladę! Rasistowski produkt? Z szachami to sprawa prosta - rasitowska gra, bo białe zaczynają i mają w ten sposób przewagę.
Z czekoladą może być podobnie. Jej kolor jest trochę problematyczny, bo delikatnie nazywając ciemnobrązowy. Jest jednak odmiana białej czekolady i też ma przewagę z powodu koloru jak białe figury w szachach.  Chodzi  o to, że biała czekolada jest bardziej reklamowana - tak mówią statystyki, czyli promuje się ją bardziej, co umniejsza ciemnobrązowej czekoladzie, a to już nie demokratyczne, czyli można podejrzewać o rasizm.

  Mój problem polega na tym, że mam białe ściany w domu, a w lodówce jest mleko też białego koloru, a mięsa nie jem nie dlatego, że ono ma kolor brązowy, tylko po prostu nie lubię. Zaczynam się bać, bo mam białą skórę!
  Zarobią wkrótce firmy sprzedające  kremy pocieniające skórę - takie były kiedyś w sprzedaży za czasów PRL-u, ale nie miały nic wspólnego z rasizmem czy antyrasizmem, tylko, z tym że panie urzędniczki z powodu braku pieniędzy na wyjazd urlopowy nad morze, mogły się pochwalić mimo tego opalenizną.
  Może dla świętego spokoju w tych czasach kupię sobie kilka porcji takiego kremu. W razie potrzeby jak stchórzę, to się taką pastą posmaruję.

  Niestety teraz w obawie przed represjami nawet nie spojrzę ani na białą, ani na ciemnobrązową czekoladę, bo jak zobaczą, że jem białą, to posadzą mnie o wspieranie rasizmu!
 
   Dobrze, że jeszcze nie mówią jakiego koloru jest Bóg, chociaż jedną sprawę sfałszowano. Pan Jezus był Semitą, czyli nie był białym, jak to pokazują obrazki produkowane przez ludzi o białym kolorze skóry. No, to będzie problem! 

Wniosek taki: świat zwariował!

.

Postscriptum

Ten tekst jest fikcją pseudoliteracką i nie ma nic wspólnego z żadną agitacją polityczną czy społeczną. Za niezamierzone przez autora negatywne zrozumienie tego tekstu z góry bałwanów i osłów przepraszam, ale nie ludzi, bo ci  zrozumieją, że to satyra, a za to jeszcze nie zamykają (w domu wariatów lub w innych ośrodkach odosobnienia, o których boję się tu wspominać)!

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości