LUPUS IN FABULA
"Napisz więc to, co widziałeś, i to, co jest, i to, co potem musi się stać" Ap 1, 19.
1 obserwujący
49 notek
14k odsłon
159 odsłon

System wie już zbyt wiele o nas

Wykop Skomentuj8

System rządzący światem wie już zbyt wiele o nas i nas od dawna kontroluje.
Dziś wieczorem rozmawiałem ze znajomymi o piciu piwa oraz o rodzajach tego napoju. Po jakimś czasie włączyłem komputer i zobaczyłem informacje o piwie, reklamy itp.
O co tu chodzi, czy to przypadek? Chyba nie. Kilka razy zauważyłem taki zbieg okoliczności. U sąsiada oglądałem jego nowoczesne urządzenie do grzania wody - olbrzymi bojler. Wróciłem do domu i chciałem zobaczyć coś w internecie. Dostałem kilka razy reklamę tego samego urządzenia ,chociaż w ostatnim czasie ani nie wpisywałem w Google słowa "bojler", ani nie oglądałem ofert sprzedaży i reklam tego urządzenia. 

Nasuwa się wniosek: Wielki Brat czuwa, albo to skutek używania żarówek LED?

Z tego wynika, że wskazane jest wyłączanie światła w czasie wykonywania pewnych, wszystkim  (no, nie wszystkim) zrozumiałych, obowiązków rodzinno-małżeńskich, jak np. "edukacja rodziny na temat chciwości państwa i banksterów".

.

image

.

/ilustracja zaczerpnięta ze strony: http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/47932-10-wsp%C3%B3%C5%82czesnych-metod-kontroli-umys%C5%82u , artykuł pt." 10 współczesnych metod kontroli umysłu" , www.alexjones.pl /

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale