0 obserwujących
18 notek
4636 odsłon
217 odsłon

PiS postanowiło przetransferować pieniądze podatników na konta celebrytów.

Wykop Skomentuj9

Raczej nie można odebrać inaczej tego co się dzieje. Te chaotyczne oskarżenia czy to redaktorów Trójki, czy celebrytów w filmie Latkowskiego wyraźnie na to wskazują. Ta dokrętka na końcu filmu z wymienionymi bez związku nazwiskami naprawdę wygląda jak wezwanie do procesów o wysokie odszkodowania. „Kto chce jeszcze odszkodowanie niech się zgłosi – wspomnę go na końcu filmu:). Nie byłeś nigdy w tej knajpie? Nie szkodzi, łatwiej będzie w sądzie kasę wyrwać.”

PIS-owcy pewnie będą chcieli wierzyć, że to zwykła nieudolność. Ale bardziej wygląda to na próbę wkupienia się Kurskiego w łaski salonu - „Patrzcie, ile kasy Wam zapewniłem. To co, sztama?”. No cóż, Jacek Kurski już pewnie wie, że niedługo to eldorado potrwa, a na emeryturę za wcześnie. Jeszcze się z jedną czy dwie kochanki zmieni, jeszcze by się poszalało w klubach i na jachtach, a jak to robić, kiedy wszyscy koledzy celebryci odsuwają na przepisowe dwa metry i nawet drinka sobie postawić nie dadzą.

Desperacja może posunąć Kurskiego do jawnych działań na szkodę TVP i PiS. Ale usłużni blogerzy i tak się będą twierdzić, że nie rozumiemy genialności Jacusia. A najzabawniejsi będą wierni wyznawcy PiS, którzy po każdej jego wpadce będą sobie usiłowali to zracjonalizować.

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura