0 obserwujących
31 notek
7475 odsłon
144 odsłony

PiS jak zawsze nakombinował się, żeby stracić.

Wykop Skomentuj8

No to niezdarnie wprowadzono na stołek I prezesa niezbyt udaną prawniczkę o niepewnym statusie przy pomocy tępego narzędzia Stępkowskiego, zgodnie z zasadą nic na siłę weź większego młotka(celowe).
Tym posunięciem PiS po raz kolejny obniży notowania Dudy, a równocześnie nic nie zyska, gdyż każde posunięcie nowej I prezes będzie kwestionowane przez każdego poza płatnymi klakierami. Nawet spora część aktywnych polityków ZP będzie się dystansować od tego wyboru i narzekać, że może i popierają ale się nie cieszą. I pewnie w kilku coś w końcu pęknie, zwłaszcza przy rozmowach z kolegami z Brukseli.


Zresztą jak znam życie to pani Manowska przysporzy sporo amunicji opozycji – może to nie ten sam kaliber co Pawłowicz, ale równie nieposkładana w działaniach i słowach. Widać to było wyraźnie przy jej wypowiedziach w mediach. Myślę, że szybko możemy się spodziewać wypowiedzi klasy „wiem, że to niezgodne z Konstytucją, ale i tak to zrobię”.


A najzabawniejsze, że pewnie niedługo samemu PiS-owi przyjdzie się tłumaczyć, że wybór był błędny, na szczęście zgodnie z prawem nieskuteczny, więc można ją bezboleśnie odwołać.  Będzie to tłumaczenie godne Sasina i ponownego wykorzystania kart wyborczych.


PiS jest jak ten dzieciak, co nie słucha starszych i musi się wiecznie sparzyć. A najgorsze, że po miesiącu zapomina, że zapałki są groźne i znowu po nie sięga. Nic dziwnego, że Budka udzielił rady prezydentowi Dudzie w krótkich spodenkach. Po pierwszej awanturze z udziałem Manowskiej, pewnie jeszcze przed wyborami będzie jak raz do wyciągnięcia w debacie - „A nie mówiliśmy?:)”.


I ciekawe, czy po kolejne wpadce Dudzie zostanie choć 20% poparcia – tych co cieszą się z każdego posunięcia PiS – jak wychwalanie spisku w Trójce, wywalenie dyrektora i zapowiedzi błagania o powrót starej obsady radia. To naprawdę niezdarność PiS-level w pełnej krasie.


Nic dziwnego, że Zaradkiewicz wycofał się z tej awantury w Sądzie Najwyższym. Po takiej akcji jaką przeprowadzono nie miałby czego szukać, a w końcu to on jest Konradem Wallenrodem LGBT w PiS. Szkoda byłoby zawalić misję wprowadzenia do polskiego prawa małżeństw homoseksualnych, czemu poświęcił swoją karierę, co pani Pawłowicz ochoczo potwierdzi.

A biedne trolle będą coś bredzić o „bulu doopy” czy też „porażce opozycji” nawet nie zdając sobie sprawy, jacy są zabawni.


Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka