0 obserwujących
37 notek
9364 odsłony
157 odsłon

Duda, żeby się uwiarygodnić, powinien wskoczyć na krzesło.

Wykop Skomentuj8

Niech w końcu udowodni, że coś potrafi zrobić lepiej od Komorowskiego. Przemawianie mu nie idzie, gestykulacja szwankuje, z rozsądkiem i powagą kiepskawo, o staniu na straży konstytucji nie warto nawet wspominać.

Może więc chociaż wykaże się sprawnością fizyczną? Komorowski 20 lat od niego starszy dał radę. Niech wskoczy na krzesło i nawet się nie zachwieje, obróci z gracją i pewnie stanie z dumnym uśmiechem. W końcu wszyscy PiS-owcy to widzieli i każdy da się za to pokroić:)

Wszystkim im polecam zadanie sobie pytania, bo przecież wiedzieli, że kłamią:

https://www.salon24.pl/u/aqdefr/1053699,czy-zwolennik-pis-moze-zostac-zbawiony

A tak poważnie to przestrzegam przed takim eksperymentem. Nawet jak jesteś młodym wysportowanym człowiekiem jest to bardzo ryzykowna sprawa, łatwo wplątać się we własne nogi, ciężko zabezpieczyć głowę, kiedy leci się z meblem w stronę ściany czy podłogi. Te pół metra więcej wysokości przekłada się naprawdę na dużo większe obrażenia przy upadku. Złamanie kilku kości niemal pewne. Na takie coś może się poważyć tylko nadczłowiek - np. taki jak Bruce Lee, Jackie Chan czy Komorowski:).

Ta historia to świetny przykład tego, jak bardzo popieranie PiS zaburza rozsądek i ogląd rzeczywistości. I jak groźne jest podporządkowanie wszelkich swoich działań propagandzie. Przykładów tego mieliśmy wiele – od lądowania „zmieścisz się śmiało” w Smoleńsku, po „brak zagrożenia epidemią w Polsce” Szumowskiego i maseczkach „skutecznych  do wyczerpania zapasów”, a po zapłacie faktury bez atestu.

Drodzy socjalni wyborcy, wydrenowaliście już budżet państwa, czyli de facto kieszenie swoich sąsiadów prawie do zera. Już teraz widać po cenach, na jak niewiele starczają te zasiłki, a będzie coraz mniej. Pora przerwać to szaleństwo, bo znów będziemy musieli się odbudowywać z wielkich zdobyczy socjalizmu przez dekady. Szkoda życia, a przecież nikt nie odważy się ich odebrać.

PiS niestety zaciągnie każdy kredyt i wyciśnie każdego przedsiębiorcę do sucha, skorumpuje kogo się da czy to ksiądz, czy profesor, byle przedłużyć o chwilę swoje miejsce przy korycie „Ojczyzny Dojnej”. Co do tego nie ma chyba już nikt żadnych wątpliwości.

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka