1 obserwujący
38 notek
9735 odsłon
92 odsłony

Sztab Andrzeja Dudy podsumował swojego kandydata.

Wykop Skomentuj4

Myśliciele z PiS ciężko pracują, by nadać tej miałkiej postaci jakiegoś charakteru. Postanowili go więc zareklamować nadając mu następujące przymioty jak to przystało władzy, do której wszyscy PiS-owcy mają służalczy stosunek nieznany ludziom wolnym :

cykor, kłamca,gwałciciel konstytucji,morderca demokracji,sługus kleru,marionetka, złodziej, żydofil, homofob, rasista, maliniak, ciemniak,  zdrajca  Andrzej Sebastian Duda I.

Co do prawdziwości większości z tych przymiotników chyba nikt nie ma wątpliwości – nawet zwolennicy PiS.Pewnie dopiero po wypuszczeniu tego przekazu w sieć zorientowali się, że napisali zbyt dużo prawdy w tym komunikacie.

No więc już oficjalnie można nazywać  Andrzeja Dudę marionetką czy gwałcicielem konstytucji z błogosławieństwem PiS. Każdy, kto go tak nazywa, popiera mądrość jego sztabowców.

Ten przekaz ma wzbudzić litość i pokazywać niegodziwość opozycji, ale chyba nikt przyzwoity nie da się już nabrać na tą grubymi nićmi szytą manipulację. PiS po prostu bezczelnie odwrócić sytuację i przypisać swoją pogardę i nienawiść innym. W końcu w stosunku do Trzaskowskiego brakuje im już przymiotników, więc postanowili się uwiarygodnić wciskając w usta opozycji swój własny hejt i powtarzając we wszelkich odmianach słowo nienawiść.

Drodzy PiS-owcy sami dobrze wiecie, że jesteście jedyną znaczącą siłą polityczną, której podstawą przekazu jest kłamstwo i pogarda. Nie da się tego ukryć, pokazujecie to nawet w dyskusjach o pogodzie czy samochodach:). Widocznie nie umiecie już inaczej. I bardzo chcielibyście widzieć te cechy u przeciwników, choćby po to żeby poczuć się lepiej.

Ale większość ludzi pamięta zachowanie Kuchcińskiego, Macierewicza( a propos, jak tam raporcik?), Kaczyńskiego, Karczewskiego, Wasserman (jak tam raporcik 2, jakoś tak Pani zniknęła?) czy Dudy - "ojczyzny dojnej". Nie ukryjecie faktu, Przypominacie dzieciaka w szkole, który rzuca się na wszystkich i sam sobie nabija guza, bo musi pokazać, że to inni go biją, a on jako ta lelija przeczysty. Ech, żałosne to bardzo:) A i pani nauczycielka pewnie notę z zachowania obniży, a noże i do poradni psychologicznej skieruje:)

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale