2 obserwujących
45 notek
10k odsłon
  1160   0

Współczujmy PiS-owskim blogerom.

Żal patrzeć, jak się miotają nasi koledzy, niewolniczo próbując przykleić jakąś łatkę Trzaskowskiemu i zabawnie nieudolnie wychwalając marność Andrzeja Dudy. Widać wyraźnie, jak na dłoni, że Rafał jest poza zasięgiem ich propagandy i w sumie nic to nic dziwnego. PiS zawsze dzielnie i z zacięciem udowadniał, że kompetencyjnie, czy moralnie stoi na samym dnie zbioru polskich partii politycznych.

Nie da się nie zauważyć tego na przestrzeni lat. Podobnie poza ich zasięgiem jest marszałek Grodzki, gdzie w kompromitujący dla siebie sposób Mariusz Kamiński zwrócił się z apelem do społeczeństwa - „drodzy rodacy, może jednak ktoś da jakiś dowód na tego doktorka, bo ja nie daję rady”.

Analogiczna sytuacja jest w przypadku Macierewicza i Laska – od lat jacyś biedni ludzie dwoją i troją się w Internecie dzieląc włos na czworo i produkując kolejne wzajemne sprzecznie tezy. Tutaj nie pomogły nawet miliony wydane na rozmaite badania i eksuhumacje ofiar. Pamiętamy ten makabryczny taniec na grobach przy radosnym podnieceniu blogerów z PiS, którzy nawet nie zdawali sobie sprawy, że dla przyzwoitego człowieka zachowują się jak ścierwojady.

Sprawę inwestycji w infrastrukturę musiano przed kampanią szybciutko wyciszyć, bo tutaj rozziew między gigantycznymi projektami za czasów rządów Platformy a marniutkimi pracami ziemnymi,które urosły za czasów PiS do miana „misia na miarę naszych możliwości” jest tak wielki, że nawet najbardziej zagorzały zwolennik partii rządzącej nie zaprzeczy. Jak by ktoś potrzebował ściągi to jest tutaj:

https://www.salon24.pl/u/aqdefr/1060668,coroczne-przekopy-mierzei-za-rzadow-platformy-obywatelskiej

https://www.salon24.pl/u/aqdefr/1056389,wszystkim-milosnikom-polski-w-ruinie-z-pis

Tak samo ma się sprawa z komisjami czy to VAT, czy Amber Gold, gdzie przyszło ze wstydu zamilknąć nawet najbardziej oddanym sprawie PiS blogerom, a ich przewodniczących szybko ukryć jak choćby pannę Wasserman.

Dlatego współczujemy wam, drodzy przyjaciele z PiS.  Z zaciśniętymi zębami, zmarszczonymi czołami brniecie w kłamstwa i inwektywy. Nie potraficie już napisać dwóch zdań bez wyzwisk, kłamstw, przekręconych nazwisk czy personalnych ataków. Zabrnęliście za głęboko w otchłań i z zazdrością patrzycie na tych, którzy tak łatwo jej unikają.

No cóż, sami wiecie, że Wasze zwycięstwa nie dają wam radości. Tak to zazwyczaj jest, gdy się oddało siebie na służbę mroku. Po tym poznać dary złego – jego złoto zamienia się w piasek, prowadzi w gniew i poniżenie.

Okażmy więc współczucie i Andrzejowi Dudzie. Wyrwijmy go z tej poniżającej sytuacji w jakiej się znalazł i odeślijmy na polityczną emeryturę. Może jeszcze da radę się podnieść.

Lubię to! Skomentuj72 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka