2 obserwujących
35 notek
12k odsłon
231 odsłon

Karnowski łże jak najęty. Nauczycieli nie może brakować.

Wykop Skomentuj1

Niejaki Karnowski, aktywista kampanii wyborczej Koalicji Ekumenicznej lewaków i libertynami oszukuje twierdząc w TVN że z powodu zwiększonej ilości uczniów w klasach pierwszych szkół średnich brakuje nauczycieli.

To taka sama "gówno prawda" jak twierdzenia Trzaskowskiego że w Warszawie brakuje miejsc w szkołach. Zdemaskował to kłamstwo minister oświaty który pokazał że dla absolwentów podstawówek i gimnazjum utworzono w stolicy ponad 43 tysiące miejsc w szkołach średnich przy 27 tysiącach absolwentów.

Nikt też nie bredzi jak Karnowski o niedoborze nauczycieli. Jak twierdzi rozczochraniec będzie brakowało nauczycieli matematyki. Spytam więc kto uczyłby matematyki gdyby reformy nie było. Nauczycieli nie brakuje ale wygląda że matematyki uczył pana K. jakiś niedouczony nauczyciel bo liczyć nie potrafi.

Młodzież składa podania o przyjęcie do kilku szkół. Po zakończeniu rekrutacji ci sami którzy kłamią mówiąc o braku nauczycieli będą we wrześniu łgać i łkać o tym że mamy nadmiar nauczycieli i szykują się zwolnienia.

Wypada zapytać pana prezydenta dlaczego zmarnował trzy lata i nie przygotował miasta do nadchodzącej reformy. Inni prezydenci przecież sobie poradzili. Nieudacznicy powinni podać się do dymisji.

Gdy widzę politruków użalających się nad tym że ktoś nie dostał się do szkoły o której "marzył" ogarnia mnie pusty śmiech. Skoro tak im żal takich biednych marzycieli niech im zapewnią miejsca w szkołach do których uczęszczają ich dzieci i wnuki.

Ja też mogłem marzyć o tym aby studiować na Harwardzie.

Brednie o przeładowanych programach nauczania w Sopocie ( wszyscy uczniowie w całej Polsce mają identyczny program nauczania) czy wyższych kosztach to czysta propaganda. Koszty nauczania są identyczne niezależnie czy uczeń uczy się w liceum czy w gimnazjum.

image

Jacek Karnowski jest w sztabie wyborczym Platformy Obywatelskiej i  można odnieść wrażenie zenie potrafi odróżnić swojej roli politruka od funkcji organizatora życia mieszkańców miasta za które odpowiada.

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo