Mors malis, vita bonis!
Jarosław Iwaszkiewicz, "Kościół w Skaryszewie", fragment: "- Ksiądz by chciał, aby wszyscy ludzie do kościoła chodzili. Nie każdy zły, co do kościoła nie chodzi. Nie każdy dobry, co przed ołtarzem klęczy".
6 obserwujących
76 notek
17k odsłon
103 odsłony

O co walczysz? Refleksja nad obornikiem jako pożywką dla polityków

Wykop Skomentuj2
O co walczysz?
Opozycja i rządzący mają w wielu przypadkach komunistyczne lub inne nieżyczliwe naszemu narodowi pochodzenie.
Jeśli oni lub inni wygrają wybory, to co Ty z tego masz zwykły człowieku?
Dalej będziesz szukać pracy, dalej będziesz płacić i nikt nie spojrzy na Ciebie.
Dadzą Ci 500+, 100+, 200 + i znowu jakiś plus i inny plus, a podniosą ceny na wszystko  i na tym zarobią – oto chodzi w tym bankowo-socjalistycznym kołchozie!
Oni dbają o siebie a nie o nasz naród i nie o Ciebie.
Sami siebie oszukujemy wierząc w podawane przez polityków złudzenia i inne manipulacje, a co ma z tego zwykły człowiek? Nic!
Wielu euro posłów i krajowych posłów to moi znajomi ze studiów, po prostu znam ich. Oni nie walczyli o dobrobyt dla narodu, tylko o byt dla siebie.
Służymy im chodząc na wybory i jesteśmy dla nich tylko nawozem dla ich bogactwa i fortuny.
Ludzie kochają złudzenia, wierzą w bajki i w brednie i żyją  w religijnym złudzeniu wierząc w bzdury i te złudzenia przenoszą na politykę. Nieprzypadkowo religia i polityka są z sobą powiązane: tu opłaty i tam opłaty, tu gwałt i tam gwałt, tu oszustwa i tam oszustwa – a Ty biedaku masz wierzyć w co powiedzą, płacić i przed terminem umierać!
„Oddajcie Cezarowi to, co należy do Cezara, a Bogu, to, co należy do Boga” Mt 22,15-21.
 A co się należy cezarowi, a co Bogu za to psie życie? Nic się nie należy!

Trzeba wyluzować i szukać innej alternatywy na życie niż wiara w polityków i w duchownych– dobra rada!
...
Hej, Wy Politycy!
Wpędzacie ludzi w nędze i zmuszacie do emigracji, a na ich miejsce sprowadzacie obcych, bo niby  lepiej pracują.
A żadnego Polaka tu nie sprowadziliście ani z Kazachstanu ani z Syberii!
.
Kto wysprzedał majątek narodowy, gdzie są nasze fabryki, kto wprowadził ustawę o szybkiej prywatyzacji i wyrzucił ludzi na bruk, kto? To politycy!
Kto zadłuża kraj i zmusza naród do spłaty długów? To politycy!
Wrogiem ludu polskiego są politycy! Politycy ta rodzaj szlachty, czyli klasy społecznej z przywilejami nieodstąpionymi dla innych.
.
Rozdajecie polskie paszporty gratis obcym z uprzywilejowanego przez Boga narodu,  aby skolonizować nasz kraj przez nich, a nam mydlicie oczy padając na kolanach przed niemymi ołtarzami. Myślicie, że naród jest głupi!
Prawdziwych Polaków jest mało! Nami rządzą obcy! Prawdziwi Polacy zginęli w sowieckich łagrach, niemieckich obozach, w partyzantce, w Powstaniu Warszawskim , pod Monte Casino itd. A potem zostali wyrżnięci przez komunistów, zniewoleni  przez socjalistów i opluci przez klerykałów, bo dla watykanistów nie liczy się naród w znaczeniu biologiczno-kulturowym, lecz lud wybrany zapisany w apokaliptycznej, wyimaginowanej, Księdze Żywota.
„Wielu jest powołanych, lecz mało wybranych" (Mt  22,14) - oto brutalny sens miłości chrześcijańskiej - tylko dla wybranych, czyli "eschatologiczny Umschlagplatz"!
Piekło za życia robią ludziom politycy i urzędy skarbowe, a wizję piekła po śmierci oferują duchowni - oto los biednej ludzkiej istoty w tym zimnym bezdusznym kosmosie!
Biedny Polski Naród!
 


Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo