Mors malis, vita bonis!
Jarosław Iwaszkiewicz, "Kościół w Skaryszewie", fragment: "- Ksiądz by chciał, aby wszyscy ludzie do kościoła chodzili. Nie każdy zły, co do kościoła nie chodzi. Nie każdy dobry, co przed ołtarzem klęczy".
6 obserwujących
75 notek
17k odsłon
140 odsłon

Jesteśmy tylko nawozem dla fortuny polityków!

Wykop Skomentuj22

Jesteśmy tylko nawozem dla fortuny polityków! Ludzie obudźcie się! Po to stworzono Unię Europejska i  aby tam robić kasę. Po to jest nadmiar posłów w parlamentach krajowych, aby politycy się bogacili. Po to jest straszna ilość ministerstw i urzędników, aby rodziny polityków żerowały na narodzie.
Jesteśmy tylko nawozem dla polityków, obornikiem dla ich fortuny.
Czytamy w mediach teksty o polityce, o obietnicach i złudzeniach i nie dostrzegamy prawdy o tym, że jesteśmy okradani. Podoba się Wam to! Ale mnie się to podoba, że taki i owaki polityk ma kasę za kłamstwa i oszustwa.


Kraj nasz ginie w długach i w nędzy, bo wszystko jest na kredyt, a kredyt trzeba kiedyś spłacić! I kto spłaci? Nie polityk, bo on będzie na Hawajach wypoczywać, tylko lud ciemny i zbolały!


Politycy gadają do narodu, że służą narodowi, ale żaden służący przecież nie zarabia więcej od swego pana.

Ludzie giniecie! Stajecie się niewolnikami. Żadem polityk nie odda swego życia za naród, tylko za kasę!

Praca polityka  dla narodu za pieniądze jest nic nie warta, tak jak modły klechy za pieniądze!

A nad tym wszystkim jak sępy krążą korporacje bankowe, bo to banki stworzyły ten system polityczny.

Kto zarabia na 500+? Banki i państwo, bo ceny poszły w górę i jest kasa z tego, obrót pieniędzmi i wzrost podatku dochodowego i innych podatków! Państwo i banki zarabiają na nędzy ludzkiej!

Zamiast budować fabryki, to się rozdaje pieniądze, ale pożyczone i spłacać będzie ten, kto je otrzymał - oto paradoks naszych czasów i szatański pomysł w polityce i ekonomii.

Prawdziwy humanizm i człowieczeństwo nie polega na wyzysku człowieka przez człowieka, kłamstwach, demagogii i oszustwach polityków, lecz na miłosierdziu i współczuciu. Ten zły świat nie przetrwa i wraz z jego upadkiem znikną politycy - oto nasza nadzieja!

Wyrazy współczucia! - sołtys Andrzej Magiercki.


.Wykop Skomentuj22
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale