Mors malis, vita bonis!
Jarosław Iwaszkiewicz, "Kościół w Skaryszewie", fragment: "- Ksiądz by chciał, aby wszyscy ludzie do kościoła chodzili. Nie każdy zły, co do kościoła nie chodzi. Nie każdy dobry, co przed ołtarzem klęczy".
5 obserwujących
86 notek
21k odsłon
327 odsłon

Będziemy żyć do 65 roku życia!

Wykop Skomentuj6


Niedawno jechałem w pociągu i obok mnie siedziała młoda kobieta, która pracowała przy komputerze i jak się okazało, była ona lekarzem.

Ponieważ było ciasno, więc pomimo, że odwracałem głowę w inną stronę, to jednak kilka razy mimo woli spojrzałem na ekran jej komputera.
To, co przeczytałem, wstrząsnęło mną. Ona korespondowała z firmą farmaceutyczna, która organizowała w naszym kraju konferencję dla lekarzy. Głównym celem tej konferencji było upowszechnianie twierdzenia, że współczesna medycyna powinna koncentrować się na długim leczeniu, a nie wyleczeniu chorego.
Długie leczenie pozwala na większy zysk, a przy okazji eliminuje z życia pacjenta, który po długim leczeniu musi umrzeć — chodzi tu o zarabianie na leczeniu a nie wyleczeniu.  To sojusz lekarzy z farmaceutyką oraz ideologią eutanazji!

Twierdzenie, że wiele chorób nie można wyleczyć i chory taki jest wielkim kosztem społecznym i z tego powodu wskazana jest eutanazja, jest śmieszne wobec faktu wydawania pieniędzy na zbrojenia i wojny. Na to są pieniądze, a na ratowanie życia nie ma!
Brzmi to może infantylnie, ale skoro nie możemy stworzyć cywilizacji humanitarnej, cywilizacji miłosierdzia i współczucia, to skończymy w ramionach śmierci brutalnej, okrutnej i bezwzględnej.

Tam gdzie nie ma współczucia i miłosierdzia, tam żądło śmierci jest  bolesne, nawet jeśli się zażyje jakieś tabletki proeutanazyjne w luksusowym ośrodku uśmiercania ludzi (takie już są, np. w Szwajcarii!).


Tylko współczucie i miłosierdzie uratuje ten świat - takie słowa niestety wywołują śmiech u wielu ludzi. 
To śmiejcie się, bo tyle wam zostało w tym karnawale śmierci, w tym tańcu śmierci!

image

.
Witajcie w świecie cywilizacji śmierci, w świecie kultu eutanazji!

Ludzie obudźcie się! 

Ku rozwadze i refleksji polecam książkę Donalda de Marco i Benjamina D. Wikera pt. "Architekci kultury śmierci".


Oto link: https://wydawnictwofronda.pl/ksiazki/architekci-kultury-smierci

.

image

.
Więcej o eutanazji i podobnych temu zjawiskach mówi poniższy film z kanału Uszi na YT, pt. "Francuski ekolog: Leczenie starszych ludzi jest nieekologiczne!" .

Link: https://youtu.be/X17CmHb4GJs

Przy okazji składam wyrazy szacunku dla Pana Uszi za jego pracę!

.Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale