Mors malis, vita bonis!
Jarosław Iwaszkiewicz, "Kościół w Skaryszewie", fragment: "- Ksiądz by chciał, aby wszyscy ludzie do kościoła chodzili. Nie każdy zły, co do kościoła nie chodzi. Nie każdy dobry, co przed ołtarzem klęczy".
5 obserwujących
87 notek
21k odsłon
279 odsłon

W sprawie LGBT krytyczna uwaga sołtysa Magierckiego! Komo wierzyć, lekarzom czy politykom?

Wykop Skomentuj16

W sprawie LGBT krytyczna uwaga sołtysa Magierckiego!


On chłop prosty, ale czyta i myśli, zauważył na regale w domu swojego sąsiada, lekarza, książkę pt. "Zarys seksuologii i seksiatrii" autorstwa słynnego profesora medycyny Kazimierza Imielińskiego.

W tej publikacji jest mowa o homoseksualizmie i to na poważnie.  Zupełnie inaczej niż to głosi się na paradach kolorowych ludków.

Przeczytajcie to sobie i chyba zrozumiecie, co to jest, bo jak zauważył sołtys Magiercki wielu błądzi, a nie każdy płyn to woda i nie każde uczucie to miłość!


- Komu wierzyć? Politykom, czy lekarzom? Wolę wierzyć lekarzom! - powiedział sołtys i poszedł do kiosku, aby kupić ową gazetę z naklejkami, wiadomo jakimi, ale boję się pisać, bo teraz wszystko pod kontrolą i karalne.


.

image

.


Postscriptum

Prof. K. Imieliński jest autorem książki pt. "Zboczenia płciowe". O czym w tej książce jest napisane, to nie wiem, ale wiem tylko, że gdzieś tam jest dostępna na aukcjach internetowych, no i wiadomo, że w poważnych bibliotekach.

.

image.

.


Wykop Skomentuj16
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo