Blog
Fossil
Fosil
7 obserwujących 258 notek 139314 odsłon
Fosil, 27 czerwca 2017 r.

Asystent europosła PiS zmuszał żonę do prostytucji?

198 2 0 A A A
Zdjęcie ilustracyjne / Źródło: Pixabay/domena publiczna
Zdjęcie ilustracyjne / Źródło: Pixabay/domena publiczna

Następny "prawy" i "sprawiedliwy"!!!Marcin P. akredytowany w Brukseli asystent europosła PiS Edwarda Czesaka. Z rekomendacji PiS przewodniczący rady miasta w podwarszawskich Markach. Kandydował też na burmistrza.


W Sądzie Rejonowym dla Warszawy – Pragi Północ trwa proces, w którym Marcin P. jest oskarżony o to, że przez lata zmuszał do prostytucji własną żonę i zarabiał na stręczycielstwie innych kobiet oraz fałszował podpisy żony.


Agnieszka P. (41 l.) – jest w trakcie sprawy rozwodowej – w 2014 r. zeznała, że mąż zmuszał ją do prostytucji, bił, a także podpisywał za nią na fakturach w firmie, którą prowadziła. Dziennie zarabiała jako prostytutka nawet 1600 zł. Proceder miał trwać aż 8 lat. Chciała z tym skończyć, ale mąż jej groził. – Mówił, że prostytutce nie dadzą dziecka i mam siedzieć cicho – żaliła się na męża, wówczas... radnego. – Namawiając mnie na świadczenie usług seksualnych mi mówił „Aguś, Aguś, nie damy rady finansowo” – zeznała.


Prokuratura ma dowody na działalność Marcina P. – to m.in. kalendarze, z których wynika, że płacił on za ochronę prostytutek „chłopakom z miasta”! Świadkowie zeznawali, że P. ich zastraszał. Miał opowiadać, że jest wpływowym asystentem europosła i „jak zechce” zmieni prokuratora zajmującego się śledztwem.

Opublikowano: 27.06.2017 21:51. Ostatnia aktualizacja: 27.06.2017 21:57.
Autor: Fosil
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Rzeczywistość to jest coś, co nie znika, kiedy przestaje się w to wierzyć Philip K. Dick Wpisy wulgarne, niezweryfikowane plotki i ataki ad personam będą kasowane.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • No jak to? PAD czyta z kartki,szok i niedowierzanie,to niemożliwe.Zgromadzenie Ogólne...
  • Duda w ONZ o tym, że... Polska wspiera uchodźców, dba o środowisko, szanuje prawo, które...
  • Polecam na allegro...

Tematy w dziale Społeczeństwo