Blog
Baczewski
Ignacy Baczewski
Ignacy Baczewski Polak Mały
3 obserwujących 23 notki 168836 odsłon
Ignacy Baczewski, 6 listopada 2018 r.

"Warszawa to miasto gorsze niż Sodoma" - to nie ja, takie jest proroctwo.

Polska mistyczka – Służebnica Bożej Rozalia Celakówna zapisała przestrogę, iż gniew Boży zbliża się do Polski za liczne grzechy jej mieszkańców (zwłaszcza za rozpustę, nienawiść, aborcje i inne morderstwa). W pismach Celakówny wspomina się o nadchodzącej wojnie jako "strasznej Bożej karze za grzechy" autorka otwarcie napisała:

"Warszawa to miasto gorsze niż Sodoma".

Taka była przed wojną i taka okazuje się teraz. Jeśli przyjąć że w czasie wojny spotkała Warszawę kara za okres do 1939 roku to tamta przestroga nie odniosła skutku.

Sami widzicie co się dzieje teraz.

Ale była też i inna przestroga:

 Faustyna Kowalska w swym słynnym dziś "Dzienniczku" pisze tak: "Pewnego dnia powiedział mi Jezus, żespuści karę na jedno miasto, które jest najpiękniejsze w Ojczyźnie naszej. Kara ta miała być – jaką Bóg ukarał Sodomę i Gomorę. Widziałam wielkie zagniewanie Boże i dreszcz napełnił, przeszył mi serce".

Czy ta kara dopiero nastąpi bo jeśli  nie idzie w tym proroctwie o Warszawę to zgadnijcie jakie to miasto?

Gdy przed wojną w większości krajów nielegalne i karalne były homoseksualizm, cudzołóstwo i prostytucja, w przedwojennej Polsce obrzydliwości te nie stanowiły przestępstwa ani nawet wykroczenia.  Od 1932 roku, nawet niektóre z aborcyjnych morderstw zostały w II RP zalegalizowane (wówczas, gdy ciąża pochodziła z gwałtu lub innego przestępstwa, kiedy zagrażała życiu lub zdrowiu matki lub też nienarodzone dziecko było poważnie uszkodzone).

Teraz znowu jesteśmy w "awangardzie" moralnej degrengolady. Ale może "Kler" jednak rzuci "Klątwę" na zdegenerowane miasta.

Abrahamowi Bóg obiecał, iż nie zniszczyłby Sodomy, jeśli znalazłby tam choćby i tylko 10 sprawiedliwych (Rodz. 18, 20). Duże miasta w Polsce mają już jak wynika z ostatnich wyborów ponad 60 % antysprawiedliwych. A to już tylko krok do zagłady.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Critical Voice Stare esbeckie wygi upolowały młodziaka
  • @sylwan Nie darmo okreslenie kogoś "FRANCOWATY" znaczy to co znaczy
  • Nie to jak poczytać jak to głąb opisuje wygląd kapusty nie mając o niej pojęcia. Tak...

Tematy w dziale