0 obserwujących
96 notek
34k odsłony
773 odsłony

Czy istnieją dowody na istnienie siatki pedofilskiej w TVN?

Wykop Skomentuj6

Na tak postawione pytanie, śpieszę z odpowiedzią — Ja ich oczywiście nie mam, ale gdyby ktoś posiadał to....

Ktoś powie, że samo postawienie pytania, jest obraźliwe i może stawiać w niekorzystnym świetle pracowników tej stacji TV.

Można jeszcze podrążyć w tym samym temacie, wysyłając do telewizji pytanie, czy dysponują niezbitymi dowodami na to, że wspólnie z politykami KO, nie gwałcili nieletnich, handlując przy okazji pornografią dziecięcą.

Ktoś powie absurd!— pełna zgoda, jeden wielki absurd. Jednak dowodów na niewinność nie dostarczą, bo nie ma czegoś takiego jak dowody na nie bycie pedofilem.

Piszę notkę za sprawą kolejnego szamba, jakie wylewa się z TVN-u za sprawą ich dziennikarzy śledczych — pałkarzy propagandy.

Niech za kropkę posłuży zdanie wypowiedziane przez jednego z tych manipulatorów. - Co prawda nie ma dowodów, że właściciel budynku, znał szczegóły działalności prowadzonej przez wynajmującego, ale ja w to nie wierzę. ---------Podsumowując — robi się z człowieka sutenera, nie mając nawet jednego złamanego dowodu. Oczywiście jest to działanie zaplanowane i na puszczony w eter sygnał, ruszają zastępy różnej maści szczekaczy i szczekaczek.

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo