Blog
Felieton z oblężonego państwa
BartekEM
1 obserwujący 132 notki 67242 odsłony
BartekEM, 26 maja 2017 r.

Ratujcie Mamy!

66 2 1 A A A

Mówi się, że w życiu pewna jest tylko śmierć i podatki. To nie do końca prawda, bo pewne jest również to, że każdy ma lub miał swoją własną osobistą Mamę! Dzisiejsza notka z okazji święta Mam i w ich obronie dedykowana jest tym, którzy próbują nam Mamy obrzydzić. Ratujmy więc maminy etos i maminą rolę - bądźmy dzisiaj mamusinymi synkami i córeczkami!

Jakie są Mamy każdy wie - po pierwsze to kobiety. Nie dajmy sobie wmówić, że Mamy występują pod postacią męską. Nie. Mamy dlatego są Mamami, że są kobietami, które dają nam miłość i uczucie, którego od nikogo innego nie dostajemy. Przytul się do Mamy, kup jej kwiaty i odpuść jej gorsze dni.

Po drugie Mamy nas kochają i o nas dbają bez względu na okoliczności. Nawet kiedy cały świat wydaje się walić im na głowę, ich miłość do nas jest większa niż wszystkie wieszaki, czarne parasole i pomarszczone gęby starych, stytych profesorek i psycholożek. Mamy walczą o nas jak lwice, często przeciwko ojcom - których zgodnie z przysłowiem można mieć wielu. Nie odpuszczają i nie opuszczają. Stawiają nas ponad wygodne życie. Powiedz Mamie miłe słowo i podziękuj za dar życia.

Po trzecie Mamy są z nas dumne bez względu na okoliczności. Nawet gdy wydaje się nam, że zrobiliśmy tyle złego, że nikt racjonalny nie mógłby nas obronić. Mamy takie po prostu są i kropka...
 Opublikowano: 26.05.2017 23:06.
Autor: BartekEM
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Ekologowie. Hahah to dobre. Studenci plus bezrobotni a nie ekologowie. Jak sobie wejde do...
  • Nie zgadzam się z tym co Pan pisze. Jest wrecz przeciwnie Rosjanie tesknia za Stalinem co...
  • Moge wskazac : Monter za czolgi na pradze, Bor za 63 a nie 2 dni powstania, Okulicki za bedziemy...

Tematy w dziale Społeczeństwo