0 obserwujących
23 notki
13k odsłon
991 odsłon

wnioski z katastrofy smoleńskiej z 30.07.2020

Wykop Skomentuj105

Wczoraj tzw. podkomisja smoleńska zaprezentowała swoje ustalenia. Wynika z nich, że w samolocie miały miejsce dla wybuchy: na lewym skrzydle i centropłacie. To było przyczyną katastrofy w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku. Świadczą o tym między innymi rodzaj zniszczeń, rozmieszczenie szczątków samolotu oraz obrażenia ofiar, materiał został profesjonalnie udokumentowany i jego wnioski zaprezentowane w poniższym filmie: 

https://vimeo.com/443202945

Teraz czas na podsumowanie, co dalej? Rząd powinien powołać Komisję Śledczą, aby odkryć kulisy zamachu, kto był zleceniodawcą, a kto wykonawcą? Jeśli znajdziemy winnych nie tylko w naszym kraju, ale poza nim, to jakie kroki zostaną podjęte?

Zastanawiające jest zachowanie polityków opozycji, ostentacyjnie opuścili posiedzenie, na którym zaprezentowano wspomniany materiał. Bardzo niedojrzały i groteskowy gest, szczególnie ze śmierć poniosły osoby z każdej opcji politycznej. 

Winni muszą zostać ukarani bez względu na koszty, ktoś chyba nie wziął pod uwagę naszych przełomowych lekcji historii dla innych. Jestem za...


Wykop Skomentuj105
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka