1 obserwujący
17 notek
11k odsłon
217 odsłon

PO ...nic nie musi robić i tak dostanie się do Sejmu, 25%?

Wykop Skomentuj1

  Historia Polski lubi się powtarzać, nie uczymy się na błędach, dajemy sobą manipulować i ostatecznie przegrywamy, wybierając naszych reprezentantów do Sejmu na przekór zdrowemu rozsądkowi. Tak pewnie się stanie, że Platforma Obywatelska otrzyma wysokie poparcie obywateli, pomimo udokumentowanych afer w praktycznie w każdym obszarze działalności państwa, rozkładem jego podstawowych funkcji.

  Przykładowo dewastacja służby zdrowia skutkuje świadoma eutanazją ludzi, bo kolejki do usług medycznych, specjalistów jest zgubny dla pacjenta, który nieleczony, w końcu umiera. Redukcja służb mundurowych, np. posterunków Policji o połowę w kraju zwiększa skalę przestępczości, więcej napadów, włamań, czy zabójstw, a w konsekwencji rośnie kryminalna przestępczość. Kradzież pieniędzy z OFE powoduje zmniejszenie wielkości świadczeń emerytalnych w przyszłości w sposób tak znaczący, że emeryci staną nad granicy skrajnej nędzy. Można dorzuć jeszcze kilka stron o demontażu wojska, ograniczaniu administracji samorządowej, państwowej, dziwnych przetargach, zaplanowanych piramidach finansowych, reprywatyzacjach, lewych paliwach, wyłudzaniu VAT itd. Aż dziw bierze jak długa jest lista "kręconych lodów". 

  Ale, jak łatwo zauważyć po wyborach do UE, strategia Grzegorza S. okazała się niezwykle skuteczna, totalny zmasowany atak na partię rządzącą trwający nieustanie od czterech lat, włączając w tym również Unię Europejską, powoduje określone skutki wyborcze.

  Jak to możliwie, że ludzie grający przeciw własnemu narodowi  otrzymają kolejną legitymację do reprezentacji w najważniejszym organie państwa? Zero dyskusji merytorycznych, ciągłe wzbudzanie emocji, głównie tych negatywnych doprowadziło do silnej polaryzacji sceny politycznej,  wspieranej także przez media mainstreamowe, nie tylko w Polsce ale i zagranicą.

  Cała tajemnica leży pochowana w konsekwencji działań PO. " I co z tego że uprawiamy prywatę na skalę ogólnopolską? " 

  Społeczna amnezja?  Naprawdę min. 25% poparcia w wyborach do Sejmu? Brak programu jest przykrywany wojną ideologiczną, toczone bitwy słowne w studiach, na ulicy , w kuluarach, w pracy, w domu mają wywołać stan, w którym argumenty merytoryczne nie znajdują zastosowania. Liczą się pomówienia, fałszywe informacje, kłótnie itd.

  Jak temu zaradzić, żeby mieć w końcu święty spokój? Nie głosować na PO. 

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka