Blog
Blog prawniczy
Balticc
Balticc Uczony w prawie i faryzeusz
5 obserwujących 29 notek 80960 odsłon
Balticc, 16 czerwca 2017 r.

Komisja Europejska z polskimi zarzutami karnymi?

177 3 0 A A A
Pixabay
Pixabay

Zgodnie z Art. 224 Kodeksu karnego:

§ 1. Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe organu administracji rządowej, innego organu państwowego lub samorządu terytorialnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Nie ulega wątpliwości,  że wszelkie groźby i naciski na władze polskie, które wywiera Komisja Europejska, aby przyjąć przymusowych przesiedleńców z Europy Zachodniej (bo uchodźcami, to oni są w pierwszym kraju, do którego przybędą), są oparte na wątpliwych podstawach prawnych  i bardziej noszą cechy czynu zabronionego, opisanego w art. 224 Kodeksu karnego, niż procedury prawnej.  Czas najwyższy, aby prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie z urzędu, aby ustalić,  czy doszło do popełnienia przestępstwa. Przy okazji, tak jak to dogłębnie zbadano przy okazji więzień CIA w Europie,  należy ustalić rolę rządu Niemiec w tej sprawie,  gdyż media przyniosły swego czasu informacje o dziwnych lotach  do Niemc z tzw. "emigrantami" z Turcji, Egiptu i Grecji, tzn. czy była to zaplanowana akcja.Link Komisja Europejska liczy 28 członków - z każdego kraju UE po jednym. Lista członków KE do przesłuchania: LINK KE. Jednym z komisarzy jest...  Elźbieta  Bieńkowska,  czyli była wicepremier rządu PO i jedna z bohaterek afery podsłuchowej.


  W ZSSR i PRL, gdy trzeba było dokonać bezprawia w majestacie prawa,  to powoływano komisję. Czasy się zmieniają, ale metody niekoniecznie. Nawet nazwy zostały te same: komisarzy ludowych zastąpiono komisarzami unijnymi, bo tak się tytułuje członków KE.

Opublikowano: 16.06.2017 10:39. Ostatnia aktualizacja: 16.06.2017 11:43.
Autor: Balticc
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Pan sobie prześledzi historié zmiany hasła.Czy w tym zakresie była podobna zmiana przez wiele...
  • A moźna wiedzieć, co w Pana komentarzu jest sprostowaniem? Umknął mi ten fragment.
  • Pan znowu, niczym pracownik Ambasady Federacji Rosyjskiej.

Tematy w dziale Polityka