mikstury bez metki
Bez Tabu! Wybrane, trudniej dostępne teksty, własne tłumaczenia i "widzimisie". Nie po drodze mi z chamstwem, fanatyzmem i polit-poprawnością...
11 obserwujących
107 notek
38k odsłon
  350   0

C.J. Hopkins: Ostatnie dni Kultu Covidian(..)W obowiązującym  systemie politycznym III Rzeszy, podporządkowano jednostkę „  zdrowiu i dobrostanowi społeczeństwa jako całości”, czego przykładem jest Gesundheitspass Des Hauptamtes Für Volksgesundheit Der NSDAP, czyli Karta Zdrowia z 1938 r., z rzetelnym poparciem profesji medycznej.  (..)


image

Dziś jesteśmy jako ludzkość – świadkami i obiektem gigantycznego  – OSZUSTWA !

(…) Obecnie w prawie wszystkich zachodnich demokracjach brak paszportu szczepionkowego, jest równoznaczny z piętnem pariasa. Przestrzenie publiczne stały się niedostępne. Mobbing w Internecie i podżeganie obywatelskie to codzienność. Denuncjacje (snitching) stały się praktyką społeczną. Podróżowanie nieszczepionym jest zabronione. “No jab, no job”  Ludzie są zwalniani z pracy bez odszkodowania. Osoby, które same rezygnują , zamiast przyjąć szczepionkę, mogą zostać pozbawione ochrony prawnej.(...)
https://peckford42.wordpress.com/2021/12/07/medical-fascism-or-the-doctrine-of-vaccination/

Na uniwersalne zagrożenie wynikające z obecnego haniebnego procederu -na przykładzie medycyny -  wykraczające poza regionalność kraju czy nawet kontynentu, zwraca uwagę i ostrzega, znany już Czytelnikom wcześniej :

https://www.salon24.pl/u/bezmetki/1191400,rok-normalnego-faszysty ), 

autor poniższego artykułu - CJ Hopkins*1.


                                              -- *** --
To nie będzie ładne, ludzie. Upadek kultu śmierci rzadko się zdarza. Będzie zawodzenie i zgrzytanie zębami, niespójne fanatyczne bełkotanie, masowe kasowanie wstydliwych tweetów.

Nastanie istne tsunami desperackiej racjonalizacji, mozolnego zaprzeczania, bezwstydnego przerzucania winy i innych form zakrywania tyłków,  podczas gdy, byli wyznawcy Kultu Covid, w ostatniej chwili, wpadają w dżunglę,  -zanim dopadną ich w pełni

zaszczepione i z "boost'em" ,"bezpieczne i skuteczne serwery “Kool Aid”*2.

Tak, zgadza się, jak na pewno zauważyłeś, oficjalna narracja Covida, w końcu się rozpada, lub jest pospiesznie demontowana lub historycznie rewidowana, na naszych oczach.

„Eksperci” i „władze” w końcu przyznają, że statystyki „zgonów Covidów” i „szpitalizacji” są sztucznie zawyżone i całkowicie niewiarygodne (jakimi  były od samego początku) i przyznają, że ich cudowne „szczepionki” nie działają (chyba że zmienisz definicję słowa „szczepionka”) i że zabili kilka osób, a może więcej niż kilka osób, a blokady były prawdopodobnie „poważnym błędem”.

Nie będę zawracał sobie głowy dalszymi cytatami. Możesz surfować po Internecie równie dobrze, jak ja.

Chodzi o to, że PSYOP „Apokaliptycznej Pandemii” osiągnęła graniczną datę swojej ważności. Po prawie dwóch latach masowej histerii wywołanej wirusem, który powoduje - łagodne do umiarkowanych - objawy przeziębienia lub grypopodobne (lub absolutnie bezobjawowe) u około 95% zarażonych, a ogólna śmiertelność infekcji wynosi około 0,1 % do 0,5%, -  zrujnowano ludzkie nerwy .

Wszyscy jesteśmy wyczerpani. Nawet kultyści Covid są wyczerpani i zaczynają - en masse - porzucać kult.

“To zawsze była  -głównie - kwestia czasu” , powiedział Klaus Schwab:

 Pandemia reprezent(owała)uje  rzadkie, ale wąskie okno okazji do refleksji, ponownego przeobrażenia i zresetowania naszego świata”.

To jeszcze nie koniec, ale to okno się zamyka, a nasz świat nie został „przeobrażony na nowo” i nieodwołalnie „zresetowany” - jak dotąd. Najwyraźniej GloboCap nie docenił potencjalnego oporu wobec Wielkiego Resetu i wymaganego czasu, dla zmiażdżenia tego oporu.

A teraz czas ucieka, a opór nie jest złamany… przeciwnie, rośnie. A GloboCap nie może nic zrobić, aby go powstrzymać, poza jawnym totalitaryzmem, czego nie może, ponieważ byłoby to samobójstwem  - jak zauważyłem w niedawnym felietonie:

 " "New Normal totalitaryzm – i każda globalna- kapitalistyczna forma totalitaryzmu – nie może przedstawiać się jako totalitaryzm, czy nawet autorytaryzm. Nie może przyznać swojej politycznej natury. Aby istnieć, nie może istnieć. Przede wszystkim musi wymazać przemoc (przemoc, do której ostatecznie, sprowadza się cała polityka) i jawić się nam, jako zasadniczo dobroczynna odpowiedź na uzasadniony „globalny kryzys zdrowotny”…”"


Symulowany „globalny kryzys zdrowotny” dobiega końca. Co oznacza, że ​​GloboCap - strzelił w stodołę.

Chodzi o to, że jeśli zamierzasz w pewnym momencie utrzymać masy w bezmyślnym szaleństwie skręcającej odbyt paranoi z powodu „apokaliptycznej globalnej pandemii”, musisz w pewnym momencie stworzyć rzeczywistą, apokaliptycznie globalną pandemię.

Fałszywe statystyki i propaganda poniosą cię przez jakiś czas, ale w końcu ludzie będą musieli doświadczyć czegoś co najmniej przypominającego rzeczywistą niszczycielską ogólnoświatową plagę, w rzeczywistości, a nie tylko na swoich telefonach i telewizorach.

Ponadto GloboCap poważnie przesadził z cudowną „szczepionką”. Kultyści Covidian naprawdę wierzyli, że „szczepionki” ochronią ich przed infekcją. Eksperci epidemiologii, tacy jak Rachel Maddow, upewniali :

    Teraz wiemy, że szczepionki działają na tyle dobrze, że wirus zatrzymuje się u każdej zaszczepionej osoby” – powiedziała Maddow w swoim programie wieczorem 29 marca 2021 r. Jeżeli „zaszczepiona osoba zostaje narażona na kontakt z wirusem, wirus jej nie zagrozi, wirus nie może wtedy wykorzystać tej osoby, aby przejść dalej” – dodała, wzruszając ramionami. „Nie może wykorzystać osoby zaszczepionej jako gospodarza, aby przenieść się się na większą liczbę osób”.

A teraz wszyscy są chorzy na… cóż, w zasadzie przeziębienie lub są „zakażeni bezobjawowo” lub cokolwiek. I patrzą w przyszłość, w której będą musieli poddawać się „szczepieniom” i „dopalaczom” co trzy lub cztery miesiące, aby mieć aktualne „certyfikaty zgodności”, aby móc pracować, uczęszczać do szkoły, lub zjeść w restauracji, co, O.K., hardkorowym kultystom odpowiada, ale są miliony ludzi, którzy stosowali się do tego, nie dlatego, że są urojonymi fanatykami, którzy owinęliby głowy swoich dzieci w celofan, gdyby Anthony Fauci im to nakazał, ale po prostu z „solidarności”, wygody, instynktu stadnego lub… no wiesz, z tchórzostwa.

Wielu z tych ludzi (tj. nie-fanatycy) zaczyna podejrzewać, że być może to, co my „foliarze, zaprzeczający Covidowi, antyszczepionkowcy i zwolennicy teorii spiskowych” mówili im przez ostatnie 22 miesiące, że to może nie być tak straszne, jak początkowo sądzili.

Teraz na wyścigi pedałują wstecz, racjonalizują, rewidują historię i po prostu wymyślają wszelkiego rodzaju wygodne im bzdury, takie jak to, jak jesteśmy teraz w „świecie po szczepieniu” lub jak „nauka się zmieniła” lub jak „Omicron jest inny”, aby uniknąć konieczności przyznania się, że są ofiarami GloboCap PSYOP i wywołanej przezeń masowej histerii na całym świecie.

Co… w porządku, niech mówią sobie wszystko, czego potrzebują ze względu na swoją próżność lub reputację dziennikarzy śledczych, lewicowców-celebrytów lub rewolucjonistów z Twitterra.

Jeśli uważasz, że ci „odzyskiwani” członkowie kultu Covidian kiedykolwiek publicznie przyznają się do wszystkich szkód, jakie wyrządzili społeczeństwu, ludziom i ich rodzinom, od marca 2020 r., - mniej lub bardziej - przeproszą za wszystkie nadużycia, jakich dopuścili się wobec tych z nas, którzy zgłaszali fakty… no cóż, to się nie zdarzy.

Będą kręcić , relatywnie racjonalizować i kłamać przez zęby, aby przekonać siebie i swoją publiczność, że kiedy gówno uderzyło w wentylator, to oni nie trzaskali obcasami,  jak przystało na prawdziwego „dobrego Niemca”.

Urządź tym ludziom piekło, jeśli musisz. Czuję się tak samo wściekły i zdradzony jak ty. Ale nie traćmy z oczu ostatecznej stawki. Tak, oficjalna narracja w końcu się rozpada, a kult Covidian zaczyna implodować, ale to nie znaczy, że ta walka się skończyła.

GloboCap i ich marionetki w rządach, nie zamierzają anulować całego programu „New Normal”, udawać, że ostatnie dwa lata, nigdy się nie wydarzyły, i z wdziękiem wycofają się do swoich luksusowych bunkrów w Nowej Zelandii i mega-jachtów.

Ruchy totalitarne i kulty śmierci zazwyczaj nie odchodzą z gracją. Zwykle giną w nieuzasadnionej orgii bezsensownej, nihilistycznej przemocy, gdy sekta lub ruch, desperacko próbuje utrzymać swoją władzę, nad swoimi chwiejnymi członkami i bronić się przed wdzierającą rzeczywistością. I to jest to miejsce, w którym jesteśmy w tej chwili… lub wkrótce będziemy.

Miasta, państwa i kraje na całym świecie posuwają się naprzód we wdrażaniu społeczeństwu biologicznego bezpieczeństwa - Now Normal, mimo - że nie ma już dla tego, żadnego wiarygodnego uzasadnienia. Austria przeprowadza przymusowe „szczepienia”. Niemcy przygotowują się do tego samego. Francja wprowadza krajowy system segregacji, aby ukarać „nieszczepionych”. Grecja nakłada grzywny na „nieszczepionych” emerytów. Australia prowadzi „obozy kwarantanny”.

Szkocja. Włochy. Hiszpania. Holandia. Nowy Jork. San Francisco. Toronto. Lista jest długa .

Nie wiem, co się stanie. Nie jestem wyrocznią. Jestem tylko satyrykiem. Ale zbliżamy się niebezpiecznie blisko punktu, w którym GloboCap będzie musiał przejść do pełnego faszyzmu, jeśli chce dokończyć to, co zaczęli.

Jeśli tak się stanie, sprawy będą - bardzo nieładne.

Wiem, już są brzydkie, ale mówię o zupełnie innym rodzaju brzydoty. Pomyśl o Jonestown, ostatnich dniach Hitlera w bunkrze lub ostatnich miesiącach Rodziny Mansonów.
image
Tak dzieje się z ruchami totalitarnymi i kultami śmierci, gdy zaklęcie zostanie złamane, a ich oficjalne narracje się rozpadają, na odchodnym, próbują zabrać ze sobą - cały świat.

Nie wiem jak wy, ale ja mam nadzieję, że uda nam się tego uniknąć.
 Z tego, co słyszałem i czytałem,  to wszystko, nie jest - zbyt zabawne.


-------------------------------------------------


*1. CJ Hopkins to nagradzany amerykański dramaturg, powieściopisarz i satyryk polityczny mieszkający w Berlinie. Jego sztuki są publikowane przez Bloomsbury Publishing i Broadway Play Publishing, Inc. Jego dystopijna powieść Zone 23 została opublikowana przez Snoggsworthy, Swaine & Cormorant. Tomy I i II jego esejów Consent Factory, zostały opublikowane przez Consent Factory Publishing,  w całości należącą do Amalgamated Content, Inc. Można się z nim skontaktować pod adresem cjhopkins.com lub permissionfactory.org.image


”*2. “Kool Aid” nazwa amerykańskiego słodkiego napoju w proszku,  - w przenośni.P.S. Przy okazji, polecam Państwu (znającym angielski) odwiedzić Off Guardian i zapoznać się  z komentarzami pod oryginalnym tekstem – aby dostrzec,  zrozumieć i przyznać, dzielącą nas od brytyjskich komentatorów - różnicę klasy.
imageCJ Hopkins
https://off-guardian.org/2022/01/18/the-last-days-of-the-covidian-cult/
“The Last Days of the Covidian Cult”

18 stycznia 2022wybór, tłumaczenie i opracowanie: bezmetki
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych
materiałów: zezwalam wyłącznie na darmowych
platformach elektronicznych, ze wskazaniem adresu
tekstu źródłowego i pseudonimu autora tłumaczenia

Lubię to! Skomentuj22 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale