12 obserwujących
33 notki
88k odsłon
  2035   0

Mini Smoleńsk na autostradzie czyli wybuch opony prezydenta Dudy

Rys.1 (www.fakt.pl ) BMW prezydenta w rowie. Widać odgięty błotnik po wybuchu opony(?)
Rys.1 (www.fakt.pl ) BMW prezydenta w rowie. Widać odgięty błotnik po wybuchu opony(?)

Ten człowiek nie ma wstydu . Przypomnijmy został generałem jak wyszło na jaw ,że jego podwładny niewłaściwie przeprowadził kontrole pirotechniczną Tupolewa i zginęły wszyscy  obecni na pokładzie. Pies nie wszedł do jednej z ładowni bo nie było drabiny. Był za to ogłoszony alarm antyterrorystyczny.

Marek Magierowski  z kancelarii prezydenta w filmiku (opona była nowa na gwarancji) zapewnia ,że opona była nowa na gwarancji. No właśnie . Wybuchnęła bardzo dziwnie.  Zdaniem wielu specjalistów samochód tez dziwnie się zachował jak na uszkodzenie opony.Koła w takich pancernych limuzynach maja dodatkowe wkładki ,które umożliwiają jazde poprzestrzeleniu opony rys.3

 Wkładka zmniejsza tez ilość sprężonego powietrza w oponie ,a wiec minimalizuje energię napompowanej opony i siłe ewentualnego wybuchu.

Jest pytanie ,czy taka opona może w ten sposób wybuchnąć ,żeby  tak uszkodzić błotnik jak na rys.1, 1a, 2

Co chciało ukryc TVN

Ciekawy jest filmik:  „Na ulicy leżały resztki opony nagranie z A4„  

Widać na nim fragmenty opony  rys.4 i 4a  i  ślady na poboczu. W 4 sekundzie nagle film przeskakuje do przodu. Pewnych fragmentów jezdni nie widać. Kto to ocenzurował??

W innym filmiku z TVNu : „politycy o wypadku prezydenta” widać  trochę więcej drogi wyciętej z poprzedniego filmu, ale jeszcze nie wszystko. Widac np. rys.5 i 5a  coś żółtego co wpadło w uskok technologiczny na krawężniku przy autostradzie:

Niestety nie widać co to może być?

Posumowanie.

Po wszystkich oficjalnych kłamstwach jakimi karmiły nas media, służby i władze choćby tylko w przypadku Smoleńska nie chce mi się wierzyć ,że opona na gwarancji nagle pęka w dziwny sposób tak sobie  na autostradzie na prostej drodze i to opona najbliższa miejscu ,które zajmował prezydent.

Oczywiście  kto chce niech wierzy , w oficjalne bajeczki ,że Papałę zabił przypadkowy złodziej , Lepper sam się powiesił w Smoleńsku był Cfit i żadnych wybuchów, Casę pilotował pijany generał, a opony w BMW najchętniej pękają ,gdy w pobliżu siedzi prezydent RP, pod warunkiem ,że są na gwarancji.

-------------------------------------

Uzupełnienia:

Dzisiaj (08-03-2016) pokaząły się lepsze zdjecia rozerwanej opony np

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/56,114871,19733678,tak-wyglada-rozerwana-opona-prezydenckiego-bmw-wiadomosci,,1.html

Notkę uzupełniłem  o niektóre z nich.. Wyjasniło sie ,ze prawie cały bieznik został zdarty ( njapierw pękł) ,a to co widac było na pierwszych zdjećiach to wzmocniony bok opony i plastikowa wkładka na której jechał przez ostatnie metry.

Na zdjeciach widac zerwane grube elemnty konstrukcji samochodu co budzi podejrzenia, oraz ślad osmolenia blisko koła co tez budzi podejrzenia.

Podobne wypadki zdarzają się ostatnie zdjecie ferrari, z wybuchnietą oponą przy prędkosci 190km/h

Zobacz galerię zdjęć:

rys1a Błotnik odgięty do tyłu. Bok opony nie wygląda na uszkodzony. Dziwnie ta opona wybuchła ( źródło www. fakt.pl)
rys1a Błotnik odgięty do tyłu. Bok opony nie wygląda na uszkodzony. Dziwnie ta opona wybuchła ( źródło www. fakt.pl) Rys.2 (www.polsatnews.pl/image/maxi/1332373.jpg) BMW na lawecie. Nie widać uszkodzenia boku opony.  Widac wgniecenia w drzwiach. Rys.3 Wkładka ealstyczna na kole opancerzonych limuzyn. Umożliwia jazdę po przestrzeleniu i zmniejsza energie wybuchu koła. Rys. 4 Z prawej fragment opony. Z lewej ślady na poboczu. Rys.4a Ślady na poboczu i fragment rozerwanej opony (bieżnik?) Rys.5 Cos zółtego zostało na poboczu w uskoku technologicznym krawęznika. Rys.5a Coś żółtego znajduje się przy krawężniku w miejscu wyjazdu BMW z pobocza Rys.6 Bok opony pozostał bieżnik zdarty (wcześniej pękł) widać wkładkę plastikową na której jechał ostatnie metry. Rys.7 Wygląd opony po wybuchu. Rys.7a Zniszczony gruby element i osmolenie ( po wybuchu?) Rys.8 Podobne zdarzenie ferrai po wybuchnięciu opony przy prędkości 190km/h +6 zdjęć +7 zdjęć
Lubię to! Skomentuj43 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka