The Blue Light of Rigel
Prawda i Służba Innym
4 obserwujących
115 notek
20k odsłon
  74   0

Astrologia - "Węzeł Północny w Byku"

Jedna z rzeczy, która mnie ciekawi w życiu jest Astrologia. Jeszcze nigdy nie podjąłem stanowczego kroku, żeby samemu zacząć się jej uczyć i ciągle polegam na innych. Nie powiem, że jest mi z tym źle, ponieważ i tak "dobrze się bawię" słuchając tego co mają do powiedzenia inni.

"Mam" jednego człowieka, od tej roboty. Oczywiście nie "posiadam go" czy coś w tym stylu. Chodzi oto, że darzę go sympatią i często go odwiedzam (na YT). Jego interpretacje pomogły mi kilkakrotnie w życiu. W związku z tym pomyślałem, że się podzielę, jakimś video jego autorstwa.

Powiem szczerze, że jeszcze tego nie widziałem. Spodziewam się czegoś rzetelnego i (mam nadzieję) pomocnego dla innych. I by the way, sam jestem Bykiem, więc na pewno będę, to oglądał :-P

Jestem zorientowany, na koncepcje istnienia Wszechświata, który istnieje wedle ustalonych zasad, które mają dać określony rezultat dla naszej wspólnej Kosmicznej Świadomości. Jest, to nieodłącznie związane z Inteligentnym Projektem i relacjami między nami, a kosmosem.

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale