The Blue Light of Rigel
Prawda i Służba Innym
4 obserwujących
116 notek
20k odsłon
  174   0

Wyjątkowy Krąg w Zbożu

Na Youtube można oglądać video nagrane dronem, pokazujące krąg, który niedawno pojawił się w Wielkiej Brytanii.

Crop Circle at Owl House nr Hackpen Hill, Wiltshire | 04/06/22


Chyba najciekawsze jest to, że faktycznie po odczytaniu tych małych okręgów, które są pozbawione zboża jako "0" i kręgów wypełnionych zbożem jako "1" można się dopatrzeć kodu binarnego, który wygląda następująco:

Całe słowo: 01001100 01101111 01110110 01100101

L: 01001100
o: 01101111
v: 01110110
e: 01100101

Można sobie to zweryfikować wchodząc na przykład tutaj: https://dbm.org.pl/bimatrix-tlumacz-kodu-binarnego.html

Żeby tego było mało, ten cały krąg w zbożu formuje sobą coś co kojarzy się z gwiazdozbiorem Kasjopei. A jak już jesteśmy przy Kasjopei, to niedaleko nam do Eksperymentu Kasjopejańskiego (Cassiopaean Experiment).

W sesji z 24 czerwca ( https://cassiopaea.org/forum/threads/session-24-june-2022.52154/ ) skomentowali oni ten znak w zbożu w następujący sposób:
"A: Genuine! It was us sending message. Playing field will be leveled soon."

Tłumaczenie automatyczne ( https://translate.google.pl/ ): "Prawdziwy! To my wysyłaliśmy wiadomość. Boisko zostanie wkrótce wyrównane."

A w dalszej części sesji mamy:

"(Andromeda) Was there anything to the idea of the coded message?

A: Close

Q: (Andromeda) In what language?

(Scottie) It said 'love' in ASCII.

(Andromeda) What's that?

(Scottie) It's like numbers and letters and punctuation in 8-bit chunks.

A: Compare to DNA."
Źródło: https://cassiopaea.org/forum/threads/session-24-june-2022.52154/

"Porównaj do DNA". Ciekawa sytuacja... Na końcu jeszcze podzielę się moją interpretacją. Cały symbol gwiazdozbioru Kasjopei jest wyznaczony słowem Miłość, a dokładnie kodem binarnym, który po odczytaniu daje "Love." A więc Kasjopeja/Kasjopejanie są Miłością, a jak to oni sami mówili i jak to przywoływałem na blogu Miłość, to Wiedza. Na końcu Kasjopejanie mówią, aby porównać to do DNA.

A więc interpretuję to tak, że Kasjopejanie prezentują sobą Wiedzę, którą można by nazwać Miłością. Miłość/Wiedzę dzięki, której można wyewoluować duchowo i znaleźć się bliżej Wyższej "Boskiej" Świadomości, zdolnej zmienić kod genetyczny człowieka (to dzięki tej Wiedzy/Miłości/połączeniu ze Świadomością).

Z tej zmiany, z kolei bierze się otwarcie ukrytego potencjału, biorąc pod uwagę między innymi takie rzeczy jak bycie inteligentniejszymi i sprawniejszymi jednostkami, czy zdolność do przetrwania i przystosowania się do czasami ekstremalnych warunków Ziemskich jak i Kosmicznych, jak epidemii i wielu innych rzeczy... kto wie co w tym Kosmosie może się wydarzyć jest on dla nas sporą tajemnicą.

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale