The Blue Light of Rigel
Prawda i Służba Innym
4 obserwujących
121 notek
21k odsłon
  485   0

Prawdopodobnie zostały nam dwa lata - prognozy

Dziś Laura Knight Jadczyk napisała na Forum Cass: "I had a dream last night where some sort of discussion was going on and I don't remember much except that it was stated that everything would collapse in two years. I had the impression that this was due to the total collapse of the weather, i.e. full bore ice age in progress. For what it's worth."
Źródło: https://cassiopaea.org/forum/threads/the-ice-age-cometh-forget-global-warming.38/page-147#post-1039656

17 października 2020 zaproponowałem pewne prognozy tego co nas czeka na podstawie własnych intuicji, jak i różnych innych przepowiedni, które słyszałem, zaczytałem itd.:

"Patrzę na różne przepowiednie z wszelkiego rodzaju channelingów, astrologii, wizji i ogólnej analizy konwencjonalnej, że powinniśmy być gotowi na, nazwijmy to "stan wyjątkowy" od teraz do końca 2013 roku, a 2014 wydaje się jakimś przełomem, który musi być jakimś krótkim czasem spokoju przed przejściem do 4 Gęstości/"Powrotu Chrystusa".

Tak więc najbliższy czas (2021) prawdopodobnie będzie najbardziej napięty pod względem niepokojów społecznych, wojen itp. i pierwszym rokiem zupełnie nowego porządku systemu społecznego, więc teraz jest dobry moment na przemyślenie swoich planów, jak kariera czy coś, bo w bardzo nowej przyszłości nie będzie to miało sensu.

Teraz jest dobry plan, aby np. angażować się na forum takim jak to i podobnym w rzeczy naprawdę ważne. W szczególności, że niektórzy z nas nie mogą mieć połączenia z internetem z różnych powodów lub dopuszczają tylko media rządowe i mainstreamowe. I z tego powodu dobrze by było, aby wszyscy na tym forum dużo pracowali w tym najbliższym czasie, będąc kreatywnymi i dzieląc się dużo, bo to może być nie możliwe, nawet, w najbliższej przyszłości. I to będzie dobre dla wszystkich rzeczy, dlaczego? Ponieważ może to sprawić, że rzeczy przeminą szybciej, i sprawić, że rzeczy będą łagodniejsze, przynajmniej dla niektórych, z powodu energii równoważącej rodzaju STO. I dobrze jeśli byłoby to na forum w ten sposób, ponieważ, to czyni rzeczy publiczne na całym świecie.

Ale, przechodząc do przewidywań. Powstanie jawnego i totalnego reżimu rządu jednego świata sprowokuje zmiany ziemskie, plagi (2021-2023), a gdy ludzkie (czy raczej psychopatów) decyzje zintensyfikują się w więcej złych rzeczy w szczególności w 2021 roku (a może nawet w tym roku listopad-grudzień, to możliwe), zmiany ziemskie będą to gasić, krok po kroku, czyszcząc to s***, od 2021 roku i z największym nasileniem w 2013.

2014 może być pierwszym rokiem po upadku rządu totalnego, co nie znaczy, że będzie spokojnie, ale wojny na Ziemi i inne przynajmniej się skończą i nastanie pokój. I... 2015 pierwszy rok "nowej rzeczywistości", 4 Gęstości? Kto wie :-) Co wtedy z Ziemią 3D, nie mam na to wyobraźni, ale Cassiopaeans kiedyś powiedział, że Ziemia będzie prawie nie do rozpoznania w odniesieniu do tego, jak obecnie wygląda...

Oczywiście jak zawsze lata i przewidywania oparte na dokładnych latach nie są zbyt obiektywne, czas jest wybiórczy itp. ale to co napisałem może być wystarczająco bliskie. Zobaczymy."

Źródło: https://cassiopaea.org/forum/threads/george-floyds-death-protests-and-riots-across-the-us.48932/page-165#post-899689

Swoją drogą polecam inne moje posty na tym Forum.

Tłumaczenie mojego postu automatyczne. Użyłem do tego DeepLa.

A i przepraszam za nieścisłości. Nie wiem czemu, ale mój mózg przekształcał 2023 na 2013, 2024, na 2014 itp ;-)

Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale