The Blue Light of Rigel
Prawda i Służba Innym
4 obserwujących
121 notek
21k odsłon
  72   0

Ezoteryka: sesja z Cassiopaeans 17 lipiec 2022 (z moimi komentarzami) [1]

Wszystkie fragmenty po angielsku (poprzedzone literą "C") są fragmentami sesji z Cassiopaeans z 17 lipca 2022 - Link: https://cassiopaea.org/forum/threads/session-17-july-2022.52234/#post-1039494

C: "Q: (Ze Germanz) What kind of weapons "based on new physical principles" does Russia possess?

A: Serious bunker busting hypersonic missiles. Also some really cool antigravity techniques combined with regular propulsion systems."

To jest ciekawy fragment. Jeśli tak jest naprawdę, to mamy do czynienia z krajem, który swobodnie może przeciwstawić się Zachodowi. Zachód nie ma żadnej przewagi nad dzisiejszą Rosją. I chyba to jest "dead end" dla ich (USA&Co.) wysiłków w stworzeniu globalizmu pod ich dyktando.

C: "(Ze Germanz) Who killed Rasputin and why?

A: The equivalent of Mossad for those times."

Jest fragment na temat Rasputina w materiale Ra ( https://www.llresearch.org/channeling/ra-contact/17 ):

"Questioner

How did Taras Bulba, Genghis Khan, and Rasputin get harvested prior to the harvest?

Ra

I am Ra. It is the right/privilege/duty of those opening consciously the gate to intelligent infinity to choose the manner of their leaving of the density. Those of negative orientation who so achieve this right/duty most often choose to move forward in their learn/teaching of service to self."

Fragment Ra sugeruje negatywną naturę Rasputina, który brnął w STS. Niemniej jednak jeśli walczył o swoje własne interesy, lub też interesy ówczesnej Rosji, z którymi się utożsamiał. Robił to w bardzo inteligentny sposób, który zwrócił uwagę służb światowego "bezpieczeństwa"/pomagierów Konsorcjum.

C: "Q: (Ryan) To what extent are 4D STS expecting the removal of infrastructure on the surface of the planet during the present Cosmic changes?

A: Impossible to determine as they live in wishful thinking."

Cóż, moim zdaniem te pytanie nie ma większego znaczenia w perspektywie Pracy nad Sobą. Ilość infrastruktury nie jest wyznacznikiem czegokolwiek co byśmy mogli bezpośrednio odnieść do rozwoju duchowego człowieka. Jednak odpowiedź C. jest ciekawa, można powiedzieć, że oczekiwania 4D STS co do aktualnej sytuacji czy też przebiegu wydarzeń, które dzieją się na poziomie 3 Gęstości dzieją się w separacji z obiektywną rzeczywistością. Plany i oczekiwania 4D STS stają się faktem dopiero w momencie ich dokonania, do tego momentu, do momentu dokonania, wszystko to co dzieje się w umysłach 4D STS rozgrywa się jedynie w ich subiektywnej rzeczywistości z całkowitą rozbieżnością względem obiektywnej rzeczywistości, oni widzą tylko to co chcą widzieć i nie ma dla nich innej rzeczywistości jak ta przez nich wymyślona i ta, która dzieje się niejako "post factum", a to co moglibyśmy na przykład nazwać obiektywną analizą, rozeznając się przy tym między wyborem, a możliwym przebiegiem ich skutków, dla nich nie istnieje. Na ich korzyść, można powiedzieć, działa możliwość "podróży w czasie" jednak ciągle, ciągną za sobą błędy wynikające z życzeniowego myślenia.

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale