130 obserwujących
156 notek
1193k odsłony
7896 odsłon

Żywa Madzia Ogórek, martwy dr Ratajczak i absolwenci z ZSRR.

Wykop Skomentuj81

Historia również milczy na temat tego , co robiła Madzia Ogórek w latach 2010-2012, ale koniec końców pan profesor Belka, który akurat został Prezesem Narodowego Banku Polskiego – poczuł, że „sam nie pociągnie” i „posłał po Madzię”, „żeby go wsparła”. I „wspierała go” jako konsultant NBP (!!!) do roku 2014.
 

A najlepsze jest na końcu. I wcale nie chodzi o to, że dr Madzia Ogórek wystartuje na Prezydenta RP. Przypominam, że na prezydenta RP startował też przemiły pan z Podlasia, który wypowiedział w kampanii wyborczej słowa, o to okazały się niejednokrotnie prorocze. Jakkolwiek nie mógł się on pochwalić grą w serialu Na dobre i na złe lub w filmie „Seks w jakimkolwiek mieście”. Nie napisał też żadnej książki o waldensach ani nawet o marksistach. Nie mówiąc o studiach w ZSRR czy stypendiach u hrabianki Lanckorońskiej z Brzezia. Istnieje natomiast możliwość, że ortografię ma opanowaną (ten poziom nauczania na Podlasiu) a nawet  posiada bardzo porządne drzewo genealogicznie wyrysowane w lokalnych księgach parafialnych tak jakoś od XVII w. Ci z Podlasia „tak  mają”.

No więc doktor Madzia rozpoczęła karierę naukową na krakowskiej uczelni. Wiadomo, Kraków stolica starych uniwersytetów i stolica naukowców. Sto razy bardziej prestiżowe miasto uniwersyteckie niż Opole.
Chodzi o „dzieło naukowe profesora Vetulaniego” pod tytułem „Małopolska Szkoła Wyższa im. Dietla”.

. Sądząc po treści kilku stron internetowych tej Uczelni, chodzi o jakieś kosmiczne technologie – w kosmetyce. I nie na darmo wśród „partnerów” tego przedsięwzięcia jest pani dr Irena Eris, która parę ulic dalej ma firmę. Poza tym „partnerami” są jakieś „damskie gazety”, „damskie telewizje”. Generalnie ‘wszystko dla pań”. Rektor Vetulani, jakichś plus-minus 20 „pracowników naukowych” i ze 100 studentów. A może 500.

Co prawda kiedyś „takie coś” było nazywane niesłusznie „szkołą kosmetyczną” i prowadził to” lokalny Cech Rzemiosł Różnych. No ale teraz mamy inne czasy, jesteśmy w Europie, „pokonaliśmy komunizm” (co prawda pan Minister Sprawiedliwości „podjął inicjatywę kasacyjną” w sprawie Braci Kowalczyków, ale jakoś tak „wyszło”, że „ z usterką” i Sąd Najwyższy „musiał” całą sprawę kasacji „uwalić na wieki”- ale liczą się dobre chęci, nieprawdaż) – więc i słowa muszą być odpowiednio „światowe” a nie takie przaśne: kosmetyczka.  No to znaczy nie kosmetyczka. Pracownik naukowy na „uniwersytecie kosmetologicznym”.

Już się cieszę na tę walkę wyborczą. Coś jednak czuję, że Pan Prezydent , trawestując słowa klasyka, w tym rozdaniu” „musiałby przejechać Madzię Ogórek na przejściu dla pieszych, podczas gdy onaż Madzia „byłaby niepełnosprawna i w ciąży” – aby wybory przegrać. Ale do trzech razy sztuka.

Na razie podobno pani doktor Madzia „urywa się z „uniwersytetu kosmetycznego” do telewizji, aby zastępować tam księdza profesora Chrostowskiego  i 200 innych „księży profesorów” i „roztłumaczać ciemnemu ludowi” sprawy wiary i „generalnie” Kościół Katolicki oraz „sprawy tego świata”.

 

Jeśli jeszcze kogoś nie przekonały o „nieistnieniu państwa” słynne „nagrania kelnerów”, to ta propozycja SLD powinna przekonać bez żadnych wątpliwości.  Pozostaje tylko małe pytanko: kim są dziadkowie tej pani.

PS. Więc niech się nikt nie dziwi, że z kopalni węgla kamiennego w Polsce zostały "ruiny i zgliszcza". Polska nie dokonała dekomunizacji a Havel w Czechosłowacji - TAK!!

Wykop Skomentuj81
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale