Blog
pogaduchy do poduchy
bravo01
bravo01 ---
3 obserwujących 162 notki 56153 odsłony

Moje ostatnie komentarze

POlszewia po ew. dojściu do władzy od razu cofnie 500+, co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. To jest jedyny zauważalny punkt programowy tej partii.
Czy Europę stać na hasło Giulianiego "zero tolerancji", skoro hasłem Merkel jest "jeszcze więcej muślimów? i jeszcze więcej tolerancji?
Ślązak z Katowic & inni Panie kolego, ja tu nie piszę dla klikalności, mnie to wisi, Chcę tylko przekazać tym co czytają, myśli moje w danej chwili, mojego nastroju, samopoczucia. Gucia już u mnie nie będzie, ćwoków nie toleruję....
Gucio Pucio głupi ćwoku polszewicki, wypad i nie pokazuj się ti więcej.
Oglądając mecz Neapol - Nicea ze zdziwieniem zauważyłem że "Francuzi" mają napis na koszulkach w liternictwie chińskim. A hooj wie co tam jest napisane.
Był taki film o tym jak powstawał nazizm w Niemczech, nazywał się "Kabaret", 7 Oskarów, obecnie nie trendy. Dzisiaj nie dostałby ani jednego oskara, ba, nikt by się nie ośmielił coś takiego nakręcić.
Gdyby nad Polską przeleciał meteoryt byłby zapewne zauważony na długo przed dotarciem do stratosfery. Amerykanie obserwują niebo cały czas. Z drugiej strony, mógł być zauważony ale z taką wiedzą nie ma co zrobić z uwagi na...


Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • POlszewia po ew. dojściu do władzy od razu cofnie 500+, co do tego nie ma najmniejszych...
  • Czy Europę stać na hasło Giulianiego "zero tolerancji", skoro hasłem Merkel jest "jeszcze...
  • Ślązak z Katowic & inni Panie kolego, ja tu nie piszę dla klikalności, mnie to wisi, Chcę...