Blog
pogaduchy do poduchy
bravo01
bravo01 ---
3 obserwujących 224 notki 73028 odsłon

Moje ostatnie komentarze

"Jest jeszcze jedna różnica. U nas nie ma najmniejszej potrzeby polowań w celu przetrwania. W USA, w stanach takich jak Alaska, Oregon, North Dakota taka potrzeba już jest, to często sposób na przetrwanie, nie hobby." -aż się uśmiałem:)))
Dokarmianie zwierzyny to domena obrońców środowiska naturalnego, to wasza sprawka ekolodzy. To wy zmuszaliście koła łowieckie do dokarmiania zwierzyny, paśniki jakieś itp. Wasze kłamstwa są takie jak komuchów, swoimi winami chcecie...
@MRN69  O czym ty bredzisz? o jakiej hitlerowskiej mowie opowiadasz. Niemcy po pokonaniu Polski mogli choćby troszeczkę zawalczyć o pozyskanie Polaków do walki z sowietami. Nic z tego nie było, rozpoczęli niebywały w świecie...
@Sowiniec  Popatrz, ilu tu szkopów, jak się oburzyli... Pan Szeremietiew mocno tym faszystom zalazł za skórę.
@Ron Schwarz  Jaki twój naród Schwarrz? na pewno nie polski, w zamierzeniach Hitlera Polska miała zniknąć z mapy świata, naród również miał zniknąć, pieeprzony niemcu.
@Wiktor Wektor  Jesteś znanym tutaj komunistą, nie dziwią mie te komusze poglądy.
@Myth Buster  Bo on (Stalin) wygrał za Angoli wojnę i po wojnie sowiety, za pomocą Ameryki stały się mocarstwem. Czy ty tego nie rozumiesz?
@Arnak  Może ty chcesz żyć jako niewolnik niemców lub sowietów, ale większość Polaków międzywojnie nie chciało. Zrozum to tumanie, twoja chęć zginania karku nie jest zbyt powszechna wśród Polaków.


Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • "Jest jeszcze jedna różnica. U nas nie ma najmniejszej potrzeby polowań w celu przetrwania. W...
  • Dokarmianie zwierzyny to domena obrońców środowiska naturalnego, to wasza sprawka ekolodzy. To...
  • @Sowiniec  Wiem o tym.