2 obserwujących
41 notek
9618 odsłon
  173   0

Widzę tu jedną ponurą możliwość

PO i lewactwo chce sprowokować PIS do rozpisania nowych wyborów.

Wytłumaczenie jest bardzo proste, ludzie są oburzeni wypowiedziami polityków PO w sprawie konfliktu nadgranicznego z Białorusią Frasyniuk i Jachira nakręcają spiralę nienawiści do lewactwa, a PO liczy że na tej bazie PIS pęknie i rozpisze nowe wybory. Po tych występach polityków PO, które uderzają w najżywotniejsze interesy Polski, niezależne od przekonań politycznych, rozpisanie nowych wyborów gwarantowałoby wielki sukces PISu. 

Na to liczy Tusk z najbliższym otoczeniem, jego marzeniem są nowe wybory, jak najszybsze, nawet w takiej niekorzystnej konfiguracji. Wszak do odstrzału wystawił POlszewickie śmieci i to oni wyrażają te kontrowersyjne poglądy. Zapowiedź nowych wyborów zresetowałby ten układ, a Tusk zręcznie potępił wichrzycieli nie potępiając specjalnie. Zaprzyjaźnione media i komentatorzy okręcili by kota ogonem. Wyszłoby że Tusk jest z Polską tylko wredny PIS szczuje.

Do tego zacnego grona wrogów Polski zaproszono blogerów, również z s24. Ich słowa nic nie kosztują, a sieją, tak upragniony zamęt w umysłach. Już padły słowa że oni pracują dla PISu, że to wtyki Kaczyńskiego, że Katolik powinien robić to co wiara nakazuje i tym podobne bzdety. No bez urazy, to są autentyczni wrogowie Polski, a jedynym celem ich obecnych napaści są nowe wybory.

Nie dajcie się zwieźć panowie i panie, po drugiej stronie też pracują tęgie umysły, propagują nienawiść do Polski, a jednocześnie chcą uwieść Polaków mówiąc, że przy Niemcach będzie łatwiej, przy UE będą pieniądze i ciepła woda w kranie, będą w świecie szanowani, będą nowocześni. Kilkadziesiąt (kilkaset) tysięcy muzułmanów to nic takiego, w Niemczech jest ich parę milionów i proszę, jak Niemcy żyją.

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale