3 obserwujących
55 notek
12k odsłon
  152   0

Kończ waść.....

O nie nie będę komentował meczu z Argentyną, to jest poniżej mojej godności. Mogę tylko powiedzieć że Polska grała w 10 bo Lewandowski jak przymurowany stał na środku boiska tam skąd rozpoczyna się mecz. Równie dobrze mogła by tam stać moja ciocia, a niech tam, Milik lub Piątek......

Nie uwierzę że Michniewicz wybrał taką taktykę na mecz, a może bo jak wiadomo tak krawiec kraje jak mu materiału staje. Obecna generacja piłkarska jest najsłabsza od czasu kadry Górskiego. Nic się nie poradzi, ze nie mają techniki, zadziorności, przeglądu sytuacji, klasy, im po porostu brakuje pary i nic dziwnego że grają w coraz słabszych drużynach europejskich. Casus Lewandowskiego jest wątpliwy, on ma klasę ale i podający do niego też musi mieć klasę i doopa zimna.

Trudno nie wspomnieć niemieckiej drużyny która z hukiem odpadła w przedbiegach, sami są sobie winni, ale kropkę nad i postawili Hiszpanie przegrywając taktycznie z Japonią.

Trudno też nie wspomnieć doskonałego meczu Chorwatów z Belgią, bez bramek ale miło było popatrzeć jak działają drużyny dobrze naoliwione.

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport