3 obserwujących
56 notek
12k odsłon
  86   0

Krótko na temat mundialu.

Dzisiaj odbędą się dwa mecze ćwierćfinałowe, wczoraj odbyły się dwa, i co ja widzę? przecieram okulary których nie używam:

wczoraj Argentyna, przeciwnik Polski w fazie grupowej. Dzisiaj dołączy do Argentyny Francja. I co robaczki? okazuje się że Polska na MŚ dostała się już na wstępie do najsilniejsze grupy mistrzostw. Żadne kalkulacje tego nie zmienią Żadne statystyki nie podpowiedzą że Polska reprezentacji jest za Lesoto. Tabela prawdę ci powie, Polska grała z dwoma półfinalistami Mundialu.

Czy Mbappe wygra z dumnym Albionem? Mam nadzieję że tak, Francja jakby odskoczyła od Anglii i innych drużyn europejskich, ale tylko dlatego że Mbappe chce się grać. Anglia nie ma nic do zaoferowania, nie ma wybitnych piłkarzy, ale ma sporą dyscyplinę w grze. W końcu ta drużyna jest budowana od lat i widać ciągłość pracy trenerskiej, a zawodnicy którzy nie akceptują zasad zostają z drużyny wyrzuceni.

Ktoś tu napisal że Chorwacja murowała bramką, hahaha, tak jakby w tej grze obrona była niepotrzebna, i biedna Brazylia przegrała, uśmiałem się. Pozom wiedzy piłkarskiej w S24 jest "wysoki" ale i tak nie przebije poziomu Przeglądu sportowego. Tam dopiero mają pomysły, a najważniejszym jest oddanie polskiej piłki obcym, najlepiej Niemcom, no bo po cholerę w Polsce Ekstraklasa skoro w Niemczech jest Bundesliga?

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale