bravo02 bravo02
192
BLOG

Dzień jak co dzień. Płoną wysypiska śmieci

bravo02 bravo02 Gospodarka Obserwuj notkę 31

Płoną wysypiska śmieci w Polsce. Żeby to śmieci, płoną odpady toksyczne niewiadomego pochodzenia. Nikt tego nie kontroluje, bo lokalna władza w Polsce należy do POlszewii. Nie mogą przecież oskarżać swoich żołnierzy, bojowników z PIS-em. Czy ktoś został ukarany za podpalenie wysypisk, poniósł odpowiedzialność za składowanie niebezpiecznych odpadów i dopuścił do ich podpalenia? nie słyszałem o tym. Samo się podpaliło...

Wczoraj płonęło wysypisko niebezpiecznych odpadów w Siemianowicach, to praktycznie centrum aglomeracji sląsko-dąbrowskiej, wokół leżą miasta Katowice, Chorzow, Bytom, miasta powiatu będzińskiego. Co tam płonęło? nie wiadomo, ale woda w rzece zrobiła się pomarańczowa. Chmura toksycznych pyłów pojawiła się na niebie, czy ktoś powiadomił mieszkańców o niebezpieczeństwie? tylko przez telefon niektórych. Nie po to władza wodza Tuska likwidowała lokalne telewizje i radio żeby o takich zdarzeniach informować mieszkańców. Mają oni żyć w niewiedzy, co robią władze lokalne z nadania niemieckiego namiestnika. cicho ma być bo zgodnie z doktryną sądownictwa w Polsce winnych nie ma i nie będzie, nie dowiemy się co na tym składowisku składowano. Odpowiedzialnych nie ma co szukać, przecież oni są radosną, uśmiechniętą Polską, zapatrzoną w swojego niemieckiego pana.

Czy kiedykolwiek dowiemy się kto wydał decyzje o składowaniu w centrum aglomeracji toksycznych odpadów, kto podpalił lub dopuścił do ich podpalenia ? 

Czy dowiemy się co robią wydziały ochrony środowiska w ochronie środowiska i życia ludzkiego? czy nadal będą straszyć obywateli karami za palenie węglem i drewnem w kozach, obecnie nazywanych złowrogo śmierdziuchami?

Władzy centralnej to nie obchodzi, trzymają łapę na TVP i uśmiechają się ...... złośliwie.

bravo02
O mnie bravo02

Hmm...

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka