bravo02 bravo02
327
BLOG

Co się w tej Ameryce dzieje?

bravo02 bravo02 USA Obserwuj temat Obserwuj notkę 18

Islamiści terroryzują campusy uniwersyteckie, arabskie bojówki terroryzują polityków i policje, prokuratorzy milczą jakby ich nie było, sędziowie podkulili ogon. Aktywiszcza muzułmańskie głoszą hasła rewolucji islamskiej bezkarnie, coś na wzór murzyńskiego BLM. A co robi Biden? ogłasza że prowadzone są prace nad ewakuacją Arabów z Gazy do USA.

Koniec świata, Ameryka chce zaimportować terrorystów z Hamasu do swoich domów. To jest ok 2 miliony osób, czy USA na to stać?

Czy to jest koniec Ameryki jaką znamy? Czy biali będą czyścić buty muzułmanom to jak czyścili buty czarnym?

Okazuje się że renomowane uniwersytety USA brały sowite dotacje od szejków arabskich w zamian za co? Za przymknięcie oka na działalność organizacji muzułmańskich na uniwersytetach. Za protestami muzułmanami stoją też liberalni wykładowcy, jest to pewna sprzeczność bo ci wykładowcy są również za LGBT

Pewnie to przypomina zamieszki z 68 roku. Można powiedzieć że uczestnicy tamtych zdarzeń wybrali rolę ludzi kwiatów, natomiast Amerykanie żydowskiego pochodzenia wybrali kariery w polityce i biznesie, nie zapominając o nauce. Co czeka obecnych buntowników? Wydaje się że zostanie im tylko sojusz z terrorystami i Ameryka zapłonie Jest to wielce prawdopodobne.

W dodatku Ameryka, na razie stan Kalifornia, ma zamiar płacić rekompensaty dla potomków niewolników. Na tej bazie cała Afryka powinna do USA wystąpić o rekompensaty za to że ich przodków pominięto w łowach na niewolników. To była jawna dyskryminacja.

bravo02
O mnie bravo02

Hmm...

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka