Blog
buceV
buceV
buceV bucevem
0 obserwujących 8 notek 4460 odsłon
buceV, 11 listopada 2018 r.

Czy rząd wprowadzi przymus obowiązkowych szczepień obcokrajowców w Polsce?

372 14 0 A A A

W związku z odrzuceniem przez Sejm postulatu swobody decyzji Polaków co do szczepień, i utrzymanie tym samym administracyjnego przymusu wielu Polaków zadaje sobie pytanie czy rząd PiS wprowadzi administracyjny przymus również dla obcokrajowców.

Bo albo .....albo. Albo wszyscy w Polsce mają takie same prawa, albo Polacy w swoim własnym kraju będa w stosunku do obcokrajowców obywatelami drugiej kategorii. Bo co wolno będzie jakiemuś Ukraińcowi, Gruzinowi, Czeczenowi, to Polakowi już nie?

No to jak to jest Szanowny PiS-ie z ta równością wobec prawa?

Czy mamy, my Polacy w swoim własnym kraju takie same prawa jak Ukraińcy, Gruzini, Czeczeni, Wietnamczycy, Hindusi czy jak to pisał Orwell w swoim "Folwarku zwierzęcym", cytat : " wszystkie zwierzęta są równe wobec prawa, ale niektóre są równiejsze"?.  

Bo chyba celem rządu nie było zrobienie z Polski "drugiego folwarku zwierzęcego", a w związku z głosowanie Sejmu właśnie taki mamy obecnie stan, ze jednym wolno to, za co inni mogą iść nawet do więzienia.

Można oczywiście obśmiać i zbagatelizować problem.

Tylko ze to nie jest błahy problem.

Już nawet abstrahując od faktu, że przez takie a nie inne głosowanie w Sejmie PiS zrobił wydaje się z Polaków w swoim własnym kraju obywateli drugiej kategorii, to problem jest znacznie poważniejszy.

Jesli mianowicie prawdą jest ze w Polsce może nawet przebywać od 2 do 3 milionów obcokrajowców z krajów gdzie poziom wyszczepienia populacji na wiele groźnych chorób wynosi prawdopodobnie  0%, to te 3 miliony nieszczepionych obcokrajowców stanowi ok.7% wszystkich ludzi w Polsce. Czyli jeśli 37 milionów Polaków było wyszczepionych w powiedzmy w 99% to jeśli dodać do tego 3 miliony nieszczepionych obcokrajowców to średnie wyszczepienie populacji ludzi w Polsce spadnie do ok. 92-93%. A taki poziom wyszczepienia  według opinii wielu specjalistów może grozić wybuchami epidemii. Bo przypomnijmy wielu specjalistów uważa ze bezpieczny poziom 95% wyszczepienia populacji. czyli wpuszczenie przez rząd do Polski tylu nieszczepionych obcokrajowców i nie przymuszenie ich do poddana się szczepieniom w Polsce może mieć dla Polaków katastrofalne konsekwencje.

Opublikowano: 11.11.2018 11:09.
Autor: buceV
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Auto twierdzi, że jest lekarzem od żylaków. Pytanie jaką specjalistyczną wiedzę może...
  • @ram  "Taka gospodarka jest w Niemczech  i służba zdrowia jest jedną z najlepszych w...
  • @echo24 A kto ci dał prawo, żeby oceniać co jest sensowne i jak ci się nie spodoba to...

Tematy w dziale Społeczeństwo