Blog
buceV
buceV
buceV bucevem
0 obserwujących 8 notek 4460 odsłon
buceV, 12 stycznia 2019 r.

Czy szkołom grozi paraliż z powodu fałszywych zwolnień z lekcji?

146 4 0 A A A

Moja znajoma nauczycielka powiedziała mi, że w jej szkole uczniowie zaczęli nagminnie przynosić zwolnienia z lekcji. Są to zarówno zwolnienia od lekarza jak i od rodziców. Nauczycielka twierdzi, że średnio już dwoje uczniów dziennie z jednej klasy daje jest zwolnienie z lekcji. Wcześniej średnio jeden uczeń na tydzień dawał takie zwolnienie. Czyli wzrost liczby zwolnień z lekcji jest ogromny, ok. 1000%. Nauczycielka podejrzewa, że zwolnienia te są przez uczniów zwyczajnie fałszowane, ale jest bezradna. Gdy jej kolega nauczyciel z tej samej szkoły podważył prawdziwość zwolnienia to w odpowiedzi usłyszał od ucznia, że, „nie rozumiem o co panu Profesorowi chodzi ?. Przecież niedawno koledzy pana Profesora nie dość że dostarczali „lewe” zwolnienia L4, to jeszcze brali pieniądze. I wtedy to chyba panu Profesorowi nie przeszkadzało,prawda?. Więc jeśli nawet zwolnienie jest „lewe”, to co z tego?. I tak jestem lepszy od nauczycieli, bo nie chcę żadnych pieniędzy.”

Nauczycielka dosłownie załamuje ręce z powodu upadku autorytetu nauczycieli, jaki został spowodowany akcją protestacyjną w postaci wyłudzania przez nich zwolnień L4.

Nauczycielka obawia się ze może przyjść dzień, że wszyscy uczniowie w klasie dadzą jej zwolnienia z lekcji i zwyczajnie wyjdą z klasy.

Opublikowano: 12.01.2019 13:20.
Autor: buceV
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Auto twierdzi, że jest lekarzem od żylaków. Pytanie jaką specjalistyczną wiedzę może...
  • @ram  "Taka gospodarka jest w Niemczech  i służba zdrowia jest jedną z najlepszych w...
  • @echo24 A kto ci dał prawo, żeby oceniać co jest sensowne i jak ci się nie spodoba to...

Tematy w dziale Społeczeństwo