0 obserwujących
12 notek
5635 odsłon
146 odsłon

Czy szkołom grozi paraliż z powodu fałszywych zwolnień z lekcji?

Wykop Skomentuj4

Moja znajoma nauczycielka powiedziała mi, że w jej szkole uczniowie zaczęli nagminnie przynosić zwolnienia z lekcji. Są to zarówno zwolnienia od lekarza jak i od rodziców. Nauczycielka twierdzi, że średnio już dwoje uczniów dziennie z jednej klasy daje jest zwolnienie z lekcji. Wcześniej średnio jeden uczeń na tydzień dawał takie zwolnienie. Czyli wzrost liczby zwolnień z lekcji jest ogromny, ok. 1000%. Nauczycielka podejrzewa, że zwolnienia te są przez uczniów zwyczajnie fałszowane, ale jest bezradna. Gdy jej kolega nauczyciel z tej samej szkoły podważył prawdziwość zwolnienia to w odpowiedzi usłyszał od ucznia, że, „nie rozumiem o co panu Profesorowi chodzi ?. Przecież niedawno koledzy pana Profesora nie dość że dostarczali „lewe” zwolnienia L4, to jeszcze brali pieniądze. I wtedy to chyba panu Profesorowi nie przeszkadzało,prawda?. Więc jeśli nawet zwolnienie jest „lewe”, to co z tego?. I tak jestem lepszy od nauczycieli, bo nie chcę żadnych pieniędzy.”

Nauczycielka dosłownie załamuje ręce z powodu upadku autorytetu nauczycieli, jaki został spowodowany akcją protestacyjną w postaci wyłudzania przez nich zwolnień L4.

Nauczycielka obawia się ze może przyjść dzień, że wszyscy uczniowie w klasie dadzą jej zwolnienia z lekcji i zwyczajnie wyjdą z klasy.

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo