Blog
Bomby domowej roboty
Budyń78
Budyń78 info o aktualnych wpisach poni
107 obserwujących 628 notek 265138 odsłon

Moje ostatnie komentarze

@Autor jest na to sposób - niech polski rząd wykorzysta świetną sytuację gospodarczą, kupi Himalaje i przekaże je w zarząd władzom Warszawy. Za rok problemu nie będzie.
Jan Brzechwa o Janie Filipie Libickim - Piotruś nie był dzisiaj w szkole, Antek zrobił dziurę w stole, Wanda obrus poplamiła, Zosia szyi nie umyła, Jurek zgubił klucz, a Wacek Zjadł ze stołu cały placek. - Któż się ciebie o...
@ pełne poparcie skoro reżyserowie zagraniczni zbyt zajęci, może krajowi, może choćby Bugajski, już znający temat, a teraz niewątpliwie na fali? pozdrawiam!
@ dziękuję myślę, że niestety łatwiej będzie (o ile jeszcze wiszą) ludzi do zerwania, niż powieszenia tych plakatów. A może się mylę? pozdrawiam!
uzupełnienie prawie w tym samym czasie wasze władze Warszawy wykazały się zrozumieniem, czym jest miasto i miejskość w cywilizacji zachodu, robiąc dokładnie to samo, co władze Krakowa
@Panna Wodzianna ...no ale prtzynajmniej udało się w ogóle zbudować nową linię tramwajową, w Warszawie jest to niemożliwe. Choć fakt, jazda nią to chyba dla miłośników sportów ekstremalnych pozdrawiam :)
@ Najważniejsze, żeby nie wystawiali nosa poza strefę kibica, bo Świętokrzyska czy północny fragment Marszałkowskiej starczą za tą Grochowską :)


O mnie

https://twitter.com/karnkowski
image

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @MARIUSZMOLIK budyn78(at)gmail.com
  • @Autor jest na to sposób - niech polski rząd wykorzysta świetną sytuację gospodarczą, kupi...
  • Jan Brzechwa o Janie Filipie Libickim - Piotruś nie był dzisiaj w szkole, Antek zrobił...