68 obserwujących
331 notek
372k odsłony
  597   0

SZTURM NA BAZĘ BELBEK - NA S24 CISZA

Czy aktyw zechce umierać za Krym, czy poprzestanie na oglądaniu relacji z wieców partyjnych do eurowyborów
Czy aktyw zechce umierać za Krym, czy poprzestanie na oglądaniu relacji z wieców partyjnych do eurowyborów

 

Tyle było pyszczenia na S24 kto jak bardzo jest odważny i że Ukrainie trzeba pomóc. Dziś bez echa na S24 - a przecież właśnie przejmowana jest baza Belbek !! Gdzie Pańkowy, Ukraina-Polska i cała ta menażeria? Czy któryś z tych co tak pyszczyli wybiera się na Krym z bronią. Czy aktyw partyjny także i tym razem zawiedzie i jeśli gdziekolwiek w ogóle pojedzie to w najlepszym razie na Majdan, by sobie strzelić przedwyborczą focię. Nie słyszę. Słyszę za to milczenie owiec i głuche uderzenia w wirulalne klawiatury elyty blogosfery. Piana została utoczona, kliki poszły w reklamy.

 

 

Jeśliby komuś przyszło do głowy zadać pytanie przez kogo Ukraina straciła Krym, kto sprowadził zagrożenie na jej wschodnie tereny, to niech lepiej dla swego bezpieczeństwa odpowie tylko sam sobie w duchu (jeśli nie jest do końca załgany to znajdzie odpowiedź). W przeciwnym wypadku skłamie lub zostanie nazwany ruskim agentem.

 

Dziś obserwujemy, i tu muszę przyznać pierwszy raz rację Palikotowi, jak PO przejmuje hasła PiS, a PiS przejmuje "europejski sposób myślenia" PO. Aktorzy zamienili się rolami. Czy ciemy lud to kupi? Kupi, na 100% kupi. Rok 1984 to nie była fantastyka.

 

 

PS. Niejaka Wiesława i inne jej typu persony co rusz sugerują mi jakąś zdradę, itp. Oświadczam wszem i wobec - moje poglądy w sprawie Smoleńska się nie zmieniły. Stanowisko Lasu Smoleńskiego zostało wyłożone tu:

carcajou.salon24.pl/499385,las-smolenski-jest-zwycieski

 

Nigdy nie byłem członkiem PiS ani o to nie zabiegałem, nie byłem też nigdy zwolennikiem narracji GaPola (tolerowałem Gapola w ramach Ob-ciachu). Nadal uważam, że jeśli kiedykolwiek w państwie polskim będą obchodzone w sposób zgodny uroczystości smoleńskie, to będą obchodzone w duchu Lasu Smoleńskiego (gdzie nie ma PO i PiS czy SLD i PSL, a są tylko Polacy).

I jeszcze jedno. Proszę mnie i Lasu Smoleńskiego nie kojarzyć z balonikami - baloniki to były na marszu Komorowskiego razem z czekoladowym i niejadalnym orłem. Las Smoleński puszczał w niebo (póki nas było stać przez 3 lata) ZNAKI PAMIĘCI: balon biały lub czerwony, wstążka biała lub czerwona, szachowniczka smoleńska z patriotycznym awersem lub foto jednej z ofiar oraz ze specjalnym smoleńskim rewersem, względnie słaliśmy w niebo ŚWIATŁA PAMIĘCI - wersja z diodką.

To duża różnica Wiesławo - blogerko z wypranym przez propagandę sakiewiczowską kresomózgowiem. To nigdy nie była "zabawa", tak jak piszesz. Powinnaś porobić coś z sercem przez ponad 3 lata (LS w wersji okrojonej nadal trwa) i potem byle kto powinien ci powiedzieć, że "to zabawa". Tego ci i tobie podobnym "aktywistom" życzę.

 

 

Zainteresownych zajęciem bazy zapraszam do obejrzenia:

 


Birnamski LAS (hymn Lasu Smoleńskiego)

Jeszcze nieśmiało pierwsze pędy wschodzą,
własną odwagą jakby zalęknione,
i pierwsze pąki dopiero się rodzą…
I nagle!… nie wiesz, skąd drzewa zielone.

Jeszcze u ramion nie rosną nam skrzydła,
na lot ku słońcu któżby się odważył?
Przez świat pełzniemy jak żółw w swoich krzywdach…
I nagle!… wokół zbuntowane twarze.

Idziemy wolno, stąpając z mozołem,
mijając zdradę i błaznów legiony,
samotni, cisi, z pochylonym czołem…
I nagle!… widzisz! Idą nas miliony.


Autor: Yuhma

 

Nigdy nie przypuszczałem kogo będę znajdował wśród tych "błaznów" i kto może być w tych "milionach", a kogo może nie być.

 

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale