68 obserwujących
331 notek
372k odsłony
  619   0

Baloniki pod Pałacem Prezydenckim

Tak, to nie Las Smoleński, to KOD pod Pałacem Prezydenckim
Tak, to nie Las Smoleński, to KOD pod Pałacem Prezydenckim

KODziarze "połączyli" LAS SMOLEŃSKI z Ob-ciachem i wyszedł MEGA OBCIACH. Ci durnie nie są w stanie sami niczego oryginalnego wymyśleć.

 

Nie mam z kim iść na randkę - mówi nastolatka. Pod Pałac Prezydencki przychodzi na podryw.

 

Kilkuset sympatyków Komitetu Obrony Demokracji stawiło się przed Pałacem Prezydenckim. Z okazji walentynek urządzili happening "KOD łączy, nie dzieli". Pasażerowie komunikacji miejskiej musieli liczyć się z utrudnieniami.

- Jest około 200-300 osób i przychodzą kolejne – relacjonował chwilę po godz. 12 Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl. Jak zaznaczył, na miejscu panuje walentynkowy klimat. Zebrani mają balony i transparenty. Na jednym z nich można przeczytać: "Po miłosnym swym zawodzie, walentynki spędzam w KODzie".

Czytaj więcej:

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,walentynkowa-pikieta-kod-br-na-krakowskim-przedmiesciu,193403.html

Bohaterski opozycjonista - bardziej ukochał .nowoczesną POlskę niż własne dzieci

 

Tańce po Pałacem Prezydenckim z pozdrowieniami dla Gazety Polskiej i Radia Maryja..

 

Młodzieżówka Komitetu Obrony Demokracji zorganizowała pikietę walentynkową przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie. Przyszło około dwustu osób.

 

Były tańce i konkursy. Spotkanie odbywało się pod hasłem "Zakochani w Demokracji". Uczestnicy spotkania przekonywali, że anfgażują się w ruch, bo chcą bronić demokracji. Dzisiejsza akcja miała przekonać wszystkich, że KOD łączy, a nie dzieli Polaków.

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/513158,kod-walentynki-demokracja-mlodziezowka-palac-warszawa.html

 

 

 

Przyroda nie znosi próżni, nie podobał się "naszym" Las Smoleński, bo robili go "jacyś anonimowi blogerzy", to mają KODziarzy.

http://lassmolenski.pl/

 

Zobacz galerię zdjęć:

Oryginalny LS. Akcja obecnie bezterminowo zawieszona. Trwała równo 4 lata - nie było o niej nawet linijki w "naszych" mediach.
Oryginalny LS. Akcja obecnie bezterminowo zawieszona. Trwała równo 4 lata - nie było o niej nawet linijki w "naszych" mediach. Oryginalny Ob-ciach
Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale