chwasty w lesie
"jeśli trafiasz między wrony, masz szansę stać się białym krukiem"
1 obserwujący
26 notek
7604 odsłony
150 odsłon

Współczesne niewolnictwo - czyli rzecz o mobbingu w Lasach Państwowych cz.12

Trzy małpy : Mizaru, Kikazaru, Iwazaru.  Mądrość zastała zmieniona w ignorancje.  Trzy mądre (lub mistyczne) małpy, to ukrywany przez elitę symbol i święta ikona mądrości.   Nic nie widziałem, nic nie słyszałem, nic nie mówiłem.
Trzy małpy : Mizaru, Kikazaru, Iwazaru. Mądrość zastała zmieniona w ignorancje. Trzy mądre (lub mistyczne) małpy, to ukrywany przez elitę symbol i święta ikona mądrości. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem, nic nie mówiłem.
Wykop Skomentuj2

Wystarczy, by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje - Ed­mund Burke


image

Nie słyszę, nie widzę, nie mówię. Ten obraz doskonale oddaje stosunki panujące w Lasach Państwowych. No prawie doskonale bo brakuje czwartej małpki, nie piszę a w zasadzie nie informuję bo po pierwsze wszyscy o tym już wiedzą a jak wiedza i nie podejmują działań naprawczych to tak ma być! Koniec kropka. A po drugie to jest nasz kolega od ..... można sobie dośpiewać zależnie od potrzeb a potrzeby bywały różne, różniste. Pinokio jest domyślny i łapie w mig co przełożony potrzebuje. Może to być zorganizowanie polowanka w specjalnie na takie okazje odremontowanym lokum za ciężkie państwowe pieniądze i na koszt firmy. Może to być dostawa drewna opałowego dla świeżo zatrudnionej stażystki , krewnej pana dyrektora, oczywiście a jakże wcześniej zatrudnionej z polecenia tegoż. Może to być przychylne potraktowanie wskazanej firmy, osoby lub samorządu. Może to być... miód albo smalec. Tak takie potrzeby Lisek-Chytrusek też wywącha jak trzeba, co zauważyli przełożeni pozwalając wykazywać się w komisjach specjalnej troski, wyłaniających odpowiednich i jedynie słusznych do przewodzenia i prowadzenia tego i owego.

CDN

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale