0 obserwujących
1 notka
218 odsłon
162 odsłony

Widać że wybory się zbliżają

Wykop Skomentuj1

Prawo i Sprawiedliwość może liczyć na lepszy wynik wyborczy, niż wszystkie ugrupowania opozycyjne razem wzięte. Partia Jarosława Kaczyńskiego według sondaży ma poparcie społeczeństwa na poziomie 45,4 procent.  Platforma Obywatelska może liczyć na  poparcie około 27,3 procent narodu. Reszta partii to plankton polityczny  z poparciem mniejszym niż 6 procent.

Ponieważ żadna partia opozycyjna nie posiada programu wyborczego więc jedyne co obiecują wyborcom to odsunięcie Prawa i Sprawiedliwości od władzy. Jednym słowem jedyne co mogą zagwarantować Polakom  a tak naprawdę samym sobie to rządy w stylu TKM (kumaci znają skrót , bloger @echo24 pewnie też).

Niestety to za mało by przekonać naród by oddał na nie głos. Jak wiadomo tonący brzytwy się chwyta i tak właśnie zaczyna się dziać. Skoro nie można wzbudzić zaufania społeczeństwa do siebie , trzeba je odebrać swojemu przeciwnikowi. Najlepiej to zrobić wyprowadzając pewne grupy ludzi na ulice by doprowadzić do zamieszek , przemocy i agresji - np. LGBT . Potem zostaje tylko obarczyć winą za całe zdarzenie partię rządzącą.

image


Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka