14 obserwujących
126 notek
102k odsłony
  752   0

Amerykańska rewolucja 2021 i ukryta ręka Izraela

W swoim artykule pt. "Szara eminencja ekipy Trumpa: Biden patologicznym, skorumpowanym kłamcą" z dnia 8 listopada 2020 roku napisałem, że amerykańskie elity wojskowe oraz sprzężone z nimi elity syjonistyczne zrobią wszystko, aby powstrzymać objęcie władzy w Stanach Zjednoczonych przez Joe Bidena.

"Oczywiście jeszcze nie wszystko przesądzone. Nie wiadomo jak sytuacja w Stanach Zjednoczonych potoczy się w ciągu najbliższych dni czy też tygodni. A jeżeli wierzyć w skalę wyborczych fałszerstw, o której informuje obóz republikańskiego kandydata, rządy Bidena wcale nie muszą się ukonstytuować, o co zapewne już mocno postara się stronnictwo proizraelskie i sprężone z nim wojskowe elity Stanów Zjednoczonych, które żyją z kontraktów zbrojeniowych zawieranych z amerykańskim rządem na czas prosyjonistycznych krucjat na obszarze Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej." - to fragment owego artykułu.

Mówiąc szczerze nie spodziewałem się wówczas, że dojdzie w USA do tak bezprecedensowego zdarzenia jakim był szturm na siedzibę amerykańskiego Kongresu dokonany 6 stycznia, tuż przed certyfikacją głosów elektorskich. Kiedy jednak owe zdarzenie miało miejsce i analizując je widziałem jak wielu wojskowych wzięło w nim udział od razu na myśl przyszła mi teoria o co najmniej zainspirowaniu owego szturmu a przynajmniej oblężenia amerykańskiego Kapitolu przez tamtejsze elity wojskowe.

Najlepszym dowodem na udział wojska w szturmie na siedzibę parlamentu USA był fakt, iż jedyną osobą, która zginęła w wyniku postrzelenia a więc stwarzała potencjalnie największe zagrożenie dla bezpieczeństwa polityków przebywających wówczas w siedzibie Kongresu była pani weteran amerykańskich sił powietrznych A. Babbit. Oczywiście w tłumie można było dostrzec bardzo wielu uczestników rozruchów którzy już na pierwszy rzut oka nie wyglądali na część chaotycznego tłumu, który równie spontanicznie co bezmyślnie, pod wpływem narkotyków, alkoholu tudzież innego gówna szturmuje amerykański parlament.

Wielu ze szturmujących Kapitol zachowywało się bardzo pewnie, nie wykonywało agresywnych gestów ani nie stosowało przemocy, Co więcej, na jednym z filmów, do których link wkleiłem pod artykułem pt. "Szturm na Kapitol czyli demokracja ponad wszystko i ukryta ręka Pentagonu" widać osobnika, który z iście wojskową dyscypliną maszeruje w kierunku budynku Kapitolu, instruując przy tym ewidentnego prowokatora znajdującego się kilka kroków przed nim, który chwilę później zaatakuję policyjną blokadę na zewnątrz budynku amerykańskiego parlamentu.

image

Takich osobników, ewidentnie wyglądających na wojskowych albo nawet członków różnych tajnych jednostek i służb amerykańskiej armii widać na filmach z owych zajść wielu.

Serwis MilitaryTimes na bieżąco informował przez wiele dni po szturmie na Kapitol o kolejnych wojskowych a nawet oficerach tajnych służb amerykańskiej armii, którzy brali udział w protestach przed Kapitolem i którzy ściągali na nie innych wojskowych oraz swoich znajomych. W najnowszym artykule z kolei National Public Radio donosi, że 20% osób oskarżonych w sprawie zamieszek na Kapitolu 6 stycznia to wojskowi lub byli wojskowi. Tak więc nie mówimy już o jakimś marginesie ale o realnej sile. Oczywiście należy również zwrócić uwagę, że wcale oni nie musieli tworzyć żadnej jednolitej, zorganizowanej konspiracji a jedynie byli członkami różnych grup, które niezależnie od siebie wzięły udział w amerykańskiej rewolucji 2021 roku.

image

Oczywiście fakt, że nie byli oni członkami jednolitej konspiracji nie dowodzi, że Pentagon a więc ich pracodawca, były lub obecny, nie jest odpowiedzialny za szturm na amerykański parlament.

Nie mówię tu o dosłownej odpowiedzialności Departamentu Obrony lecz o odpowiedzialności elit wojskowych, które poprzez swoich współpracowników całymi tygodniami albo nawet miesiącami tworzyli w USA atmosferę, która w przypadku porażki Donald Trumpa a więc ich kandydata, mogła doprowadzić do wybuchu społecznego i do wydarzeń, które miały miejsce 6 stycznia.

Najlepszym przykładem udziału ścisłych elit Departamentu Obrony w tworzeniu klimatu sprzyjającego militaryzacji życia publicznego, czego efektem była amerykańska rewolta 2021 roku był generał Michael Flynn.

Generał Michael Flynn to nawet nie Republikanin lecz członek Partii Demokratycznej. Członek Partii Demokratycznej, który został urzędnikiem amerykańskiej administracji w przeciwnym obozie politycznym, aby lobbować za ostrym kursem wobec Iranu. Krótko mówiąc: wzorowy neokonserwatysta.

Podczas kiedy amerykańskie elity wywiadowcze związane z administracją Obamy zgodnie twierdziły, że głównym konkurentem USA jest Rosja, Flynn jako najpierw dyrektor wywiadu wojskowego Pentagonu w ekipie Obamy a następnie współpracownik przedsiębiorstwa związanego ze ściśle tajną jednostką izraelskiego wywiadu wojskowego (Unit 8200) NSO Group uważał, że głównym zagrożeniem dla USA jest Iran.

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale