14 obserwujących
136 notek
108k odsłon
  884   0

Potencjalni terroryści oraz gwałciciele wśród Afgańczyków sprowadzanych do Europy

image

Generał Gerd-Helmut Komossa, dyrektor kontrwywiadu wojskowego Niemiec w swojej książce pt. "Die deutsche karte", wydanej po raz pierwszy w 2007 w Austrii (w Niemczech można wydawać "Mein Kampf" Adolfa Hitlera ale nie można wydawać książek o tym że Niemcy są amerykańską kolonią) stwierdził, że na podstawie tajnej umowy z 21 maja 1949 roku Niemcy do 2099 roku są podporządkowane aliantom a każdy kolejny kanclerz RFN musi ten fakt potwierdzać przed zaprzysiężeniem na to stanowisko. Trudno więc się dziwić, że Niemcy działają wbrew swoim żywotnym interesom i sprowadzają do siebie milion islamistów, jak miało to miejsce w 2015 roku czy też przyjmują z polecenia amerykańskiego potencjalnych gwałcicieli i terrorystów z Afganistanu.

Jednak Polska nie została przez Amerykanów pokonana w żadnej wojnie i żaden przywódca nie musi potwierdzać amerykańskiego zwierzchnictwa nad naszym krajem. Dlaczego więc władze III RP działają wbrew żywotnym interesom naszego kraju i jego obywateli?

Powodów jest wiele, jak chociażby miliony dolarów przyjęte przed obecną klasę polityczną od tajnych służb amerykańskich w dekadzie lat 80-tych. Jednak bardzo istotnym czynnikiem jest również szantaż moralny i dyskredytacja naszego kraju na arenie międzynarodowej przez działający zarówno jako pełnomocnik USA jak i element sterowniczy amerykańskim imperium a więc Izrael.

Zarówno w 2001 roku, kiedy to międzynarodowe żydostwo tuż przed 11 września i następującą po nim agresją na Afganistan, rozkręciło nagonkę na naród polski w związku z wydarzeniami w Jedwabnem gdzie niemieccy ludobójcy spędzili do stodoły i zamordowali osoby narodowości żydowskiej, jak i w roku 2021, kiedy to tuż przed operacją ewakuacji Afgańczyków izraelscy dygnitarze przypuścili agresywny atak na Polskę, Izrael stara się poprzez uprawianą przez siebie propagandę historyczną, wywierać nacisk moralny na Polskę, aby ta była bardziej posłuszna i nie stawiała warunków imperium amerykańskiemu co do ich polityki, którą rękami polskich pośredników Ci chcą realizować.

W mojej opinii ataki izraelskie na Polskę i naród polski są bardzo często zbieżne z momentami kiedy Amerykanie potrzebują polskiej pomocy w realizowaniu swoich imperialnych interesów. Izrael więc w takim przypadku pełni rolę "pitbulla" spuszczanego ze smyczy który ma obszczekiwać niestabilne władze polskie aby te były posłuszne wobec realizowanej przez Amerykanów polityki.

To oczywiście tylko 2 powody dla których po raz kolejny rząd III RP sprowadza na Polaków śmiertelne niebezpieczeństwo, aby realizować obce interesy na obszarze naszego kraju. Najbardziej oczywistym powodem jest rzecz jasna strach przed utratą władzy. Ponieważ już nawet Instytut Pamięci Narodowej nie ukrywa, że polskie służby specjalne są podporządkowane służbom amerykańskim, polscy politycy po prostu boją się, że jeżeli nie będą spełniać amerykańskich zachcianek to reżim z Waszyngtonu, rękami tutejszych bandziorów od brudnej roboty, po prostu za pomocą prowokacji czy kompromitujących materiałów wymieni ich na inny model. A kolejka do władzy i profitów z tego wynikających jest naprawdę długa...
Na podstawie:

Komossa G.H., Die deutsche karte, Graz 2007

https://youtu.be/wOVTkDaNRHg

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C930541%2Cpolska-przyjmie-trzy-tysiace-afganczykow-trwa-dialog-z-usa.html

https://www.dw.com/pl/ewakuacja-z-afganistanu-do-niemiec-przylecieli-też-przestępcy/a-59086413

https://www.dw.com/en/taliban-civil-servant-has-role-in-new-afghan-government/a-39088531

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-09-04/114-ewakuowanych-afganczykow-przylecialo-do-poznania-to-pierwsza-grupa-ktora-przybyla-do-polski/

https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/poranna-rozmowa/news-michal-dworczyk-do-tej-pory-przyjelismy-ponad-900-afganczyko,nId,5458433#crp_state=1

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale