16 obserwujących
215 notek
78k odsłon
114 odsłon

Himmler - przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

Wykop Skomentuj

Sam Kiereński [zdjęcie] w rozmowie z francuskim historykiem M. Ferro przypomniał, że wychodząc z Pałacu Zimowego w październiku zobaczył duży napis: „Precz z Żydem Kiereńskim, niech żyje Trocki!”

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[Himmler] Przechodzę teraz do rewolucji rosyjskiej. Nie moim zadaniem jest powtarzanie dat. Natomiast ważną rzeczą w tym kontekście jest odniesienie do metod.

Po pierwsze, niezadowolenie społecznie cierpiących Rosjan jest systematycznie eksploatowane i wykorzystywane do rewolucyjnej agitacji. Wielu rosyjskich przywódców, którzy chcieli znieść pańszczyznę, zwłaszcza minister Stołypin [dążył do modernizacji państwa. Wspólnie ze swoimi współpracownikami takimi jak Aleksandr Kriwoszein czy Andrzej Andrzejewicz Køfød, przeprowadził zakrojoną na szeroką skalę reformę rolną (pozwolenie na opuszczanie wspólnot wiejskich)], zostaje wyeliminowanych przez żydowskich anarchistów, zanim będą mogli przeprowadzić reformy na rzecz Rosji [Stołypin został śmiertelnie raniony we wrześniu 1911 w Kijowie w zamachu przeprowadzonym przez żyda eserowca Dmitrija Bogrowa mającego powiązania z Ochraną]. Wszystkie możliwe środki są używane do agitacji Rosji w wojnie z Niemcami. Proszę pamiętać o żydowskiej /masońskiej działalności w rozpoczęciu wojny światowej.

Następna faza rewolucji bolszewickiej rozpoczyna się w Rosji. Masoneria nazywa to ZMIANĄ „PORZĄDKU ŻÓŁTEJ FLAGI” NA „PORZĄDEK CZERWONEJ FLAGI”. W żargonie parlamentarnym: rządy przechodzą od partii demokratyczno-burżuazyjnych do umiarkowanej partii socjalistycznej - przez nas nazywanych socjaldemokratami, a tam mieńszewikami. Na ich czele stoi żyd Aleksander Kiereński, człowiek, którego traktowanie [przez carat] jest klasycznym przykładem aryjskiej życzliwości. Jego żydowska matka [Adler] - jeśli mogę tu dodać ten pouczający epizod - została skazana na śmierć z powodu udziału w atakach anarchistycznych, ale została ułaskawiona przez ojca ostatniego cara, ponieważ była w ciąży z Kiereńskim.
Właśnie ten człowiek, który zawdzięczał życie aryjskiej życzliwości, obala ostatniego cara i toruje drogę bolszewizmowi.

Ale w Rosji wciąż pozostawało zbyt wiele sił oporu. Ten lud znów jest z zimną krwią agitowany do ofensywy. Po raz kolejny aryjscy Rosjanie zostają wysłani na rzeź. Ostateczny rozpad staje się możliwy. Następuje jeszcze jedna zmiana, aby użyć żargonu masonerii, „porządek czerwonej flagi” zostaje zastąpiony ostatnim systemem, „porządkiem czarnej flagi”. W kategoriach parlamentarnych: rządy przechodzą od umiarkowanej partii socjalistycznej w ręce radykalnej partii socjalistycznej, bolszewików. Nic więcej nie stoi na przeszkodzie. Z pełną władzą nad państwem Żydzi dokonują radykalnego pogromu wśród tych, którzy im się opierają. Wszyscy inni kłaniają się w strachu i przerażeniu. Można by zacytować Księgę Estery, w której napisano: wielu Persów staje się Żydami ze strachu przed Żydami! W systemie czarnej flagi WSZYSCY NIE-ŻYDZI SŁABEGO CHARAKTERU PRZECHODZĄ NA STRONĘ ŻYDÓW. Stają się pomocnikami katów i ich rzecznikami, informatorami i szpiegami przeciwko własnym ludziom.

Doskonałość tych metod eksterminacji można zobaczyć w taktyce tajnej policji. Raz za razem   systematycznie organizują rebelie z kluczowymi agentami przeciwko sobie, przeciwko własnemu reżimowi, aby wciąż na nowo odnajdywać przywódców, którzy uczestniczyliby w takim powstaniu i ich neutralizować. Każdy przywódca ruchu oporu - każdy z tego torturowanego ludu, zdolny myśleć, a nawet zostać przywódcą przeciw bolszewikom i Żydom - upada.

Jeśli przeanalizujesz rewolucję rosyjską, znajdziesz wiele podobieństw do rewolucji niemieckiej z 1918 r. Jedyną różnicą było to, że życzliwy Bóg, rodzaj Opatrzności stworzył TAMĘ i wezwał siły oporu. W odpowiednim czasie, w 1919 r., ADOLF HITLER rozpoczął swoją pracę.

Patrząc na wszystko, możesz dodać niezliczoną ilość dowodów, mniejszych i większych, dla tego KRWAWEGO OBRAZU BOLSZEWIZMU W HISTORII NARODÓW.

Nie sądzę, żebyś się ze mną nie zgodził. Proszę spojrzeć - nie na szczegóły z przesadną aryjską / niemiecką obiektywnością - raczej na OGÓLNĄ LINIĘ. Przekonasz się, że - w ŻYDACH i ich POMOCNICZYCH ORGANIZACJACH - mamy do czynienia ze zręcznymi przeciwnikami. Są sprytni i potrafią organizować destrukcje. Wiedzą, jak wykorzystać każdą sposobność i każdą możliwość, czy to w knajpie czy w gabinecie ministra stanu lub monarchy. Opanowali zabójstwo, truciznę, kierowanie śmiercionośną stalą, głodzenie całych niepożądanych segmentów populacji, intrygę, zniesławienie przywódców, granie osobowościami przeciwko sobie (którzy powinni być przyjaciółmi aż do śmierci), walkę na ulicy i w zakamarkach biurokracji, wykorzenienie chłopa i złe obchodzenie się z religią. Lepiej niż my zdają sobie sprawę, że w tych bitwach nie ma klucza do pokoju, a tylko zwycięzca i pokonany, a porażka w tym konflikcie oznacza śmierć ludu.

Zauważ również, że ten wróg wygrał niemałą liczbę zwycięstw. Może napisać NAZWY NARODÓW ZNISZCZONYCH PRZEZ NIEGO na swojej FLADZE DESTRUKCJI.

Nigdy nie powinniście zapominać, że te obserwacje dotyczą nie tylko bolszewizmu, przeszłości i teraźniejszości, ale także przyszłości.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale