16 obserwujących
221 notek
79k odsłon
102 odsłony

Yair Netanyahu w rocznicę "wyzwolenia" Niemiec.

Wykop Skomentuj

"Yair Netanyahu, syn izraelskiego premiera, stał się nową twarzą kampanii dla skrajnie prawicowej partii Alternative for Germany (AfD) po tym, jak nazwał Unię Europejską „organizacją globalistycznego zła”."

Haaretz May 08, 2020:

"Polityk AfD Joachim Kuhs, członek Parlamentu Europejskiego, opublikował w środę tweeta z plakatem młodego Netanjahu, powtarzającego swoje wezwanie do „wolnej, demokratycznej i chrześcijańskiej” Europy.

„#Chrześcijaństwo jest odpowiedzią na zło globalistycznej #EU, pisze Yair Netanyahu”, Kuhs napisał tweeta obok plakatu: „Schengen jest martwe. Mam nadzieję, że globalistyczna UE też będzie. Wtedy Europa znów będzie wolna, demokratyczna i chrześcijańska ”.

Później Netanjahu wysłał tweeta do Kuhsa, pisząc: „Działajcie ze swoimi kolegami, aby powstrzymać to szaleństwo!” z linkiem do strony w witrynie NGO Monitor, która opisuje, w jaki sposób „niemiecki rząd federalny przekazuje miliony euro organizacjom pozarządowym popierjącym organizacje w Izraelu, na Zachodnim Brzegu i w Strefie Gazy za pomocą różnych projektów”.

https://www.haaretz.com/israel-news/.premium-yair-netanyahu-becomes-the-star-of-a-german-nationalist-party-after-calling-eu-evil-1.8825923

O co chodzi w tym żydowskim bełkocie?
Nie jest tajemnicą, że Alternatywa dla Niemiec (niem. Alternative für Deutschland, AfD) jest koszerną "skrajnie prawicową" grupą ściśle powiązaną z Likudem, Trumpem i Putinem.

AfD z pewnością nie jest partią „nazistowską”. Partia ta sprzeciwia się masowej imigracji muzułmanów do Niemiec, ale nie domaga się ujawnienia, kto stoi za tą inwazją. Ten szablon jest stosowany w całej Europie, z liderami takimi jak Geert Wilders, Tommy Robinson, Marine Le Pen, Sebastian Kurz, Victor Orban, a także w Polsce - z których wszyscy chętnie zginają kolana przed międzynarodowym żydem w ogóle, a przed Izraelem w szczególności.

Członkowie AfD nie mają problemów z tym, że Berlin miał wczoraj dzień wolny w związku z „wyzwoleniem” Niemiec 75 lat temu, ale jakże mogli by mieć, skoro "śpią w jednym łóżku" z Netanjahu, jego synem i innymi żydami udającymi, że kochają Europę. Tak, dzisiejsze neokomunistyczne Niemcy, to jedyny kraj na świecie, który w ten orginalny sposób świętuje swoją porażkę.

Dla przypomnienia.

"Żydzi tworzą grupę w skrajnie prawicowej partii AfD"
https://www.youtube.com/watch?v=R49uuxnpopU

Partia AfD oficjalnie została poparta przez byłego generała i szefa Mossadu!
Rafi Eitan był izraelskim generałem, byłym szefem Sztabu Sił Obrony Izraela, szefem operacji  Mossadu, w wyniku której schwytano Adolfa Eichmanna, był kluczowym ogniwem w kradzieży oprogramowania szpiegowskiego PROMIS, i członkiem Knessetu. Zmarł w marcu 2019 roku. W zeszłym roku Eitan nakręcił film, w którym poparł AfD, którą kłamliwa prasa często określa jako partię „nazistowską”. Eitan stwierdził, że żałuje, że AfD nie będzie w stanie rozprzestrzenić się po całej Europie.
„Jestem pewien, że jeśli będziecie pracowali mądrze, zdecydowanie i, co najważniejsze, realistycznie… zamiast „Alternatywy dla Niemiec” możecie  stać się alternatywą dla całej Europy”.
Wiadomość została nagrana na cześć Międzynarodowego Dnia Pamięci o Holokauście.
www.youtube.com/wwww.youtube.com/watchatch
    „Wszyscy w Izraelu doceniamy  wasze podejście do judaizmu.” ~Rafi Eitan

Wikipedia:
"Georg Pazderski (ur. 6 października 1951 w Pirmasens[1]) – niemiecki polityk i pułkownik Bundeswehry pochodzenia polskiego. Jeden z liderów Alternatywy dla Niemiec.
Wstąpił do Bundeswehry i przeszedł drogę awansu do korpusu oficerów[1]. Od 1998, przez trzy lata był doradcą ds. polityki bezpieczeństwa Stałego Przedstawicielstwa Republiki Federalnej Niemiec przy Unii Europejskiej w Brukseli. W Münster pełnił funkcję Zastępcy Szefa Sztabu i dyrektora operacyjnego 1. Korpusu Niemiecko-Holenderskiego. W latach 2005–2010 był szefem międzynarodowego zespołu do spraw planowania i analizy w centrali CENTCOM-u w Tampie na Florydzie. Następnie przez dwa lata pełnił służbę jako szef logistyki Dowództwa Sił Połączonych NATO w Lizbonie. W 2012, po 41 latach służby, zakończył ją w stopniu pułkownika (niem. Oberst) w Sztabie Generalnym (niem. Führungsstab der Streitkräfte) i przeszedł na emeryturę[3][4].
W 2013 wstąpił do partii Alternatywa dla Niemiec[4]. Od 15 maja do 30 września 2013 był przewodniczącym struktur partii w Berlinie. Awansował w hierarchii partyjnej i w lipcu 2015 został członkiem zarządu federalnego. Ponownie został przewodniczącym berlińskiego oddziału ugrupowania. W 2016 kandydował do Rady Miasta Berlina[2][5][6]."

Wikipedia:
"Wiceszef AfD Alexander Gauland stwierdził, że nie mają problemu z Polakami[10], jednak później wyraził opinię, że Niemcy powinni być dumni z osiągnięć Wehrmachtu[11][12][13]. Kay Nerstheimer, członek AfD wybrany w 2016 do berlińskiej Izby Deputowanych opublikował na swoim oficjalnym profilu na Facebooku link do filmu obwiniającego Polskę o wybuch II wojny światowej[14], przeciwko Kayowi Nerstheimerowi toczy się postępowanie o wykluczenie z partii[15]. Poparcie dla AfD oficjalnie wyraziła Erika Steinbach[16]. Bernd Höcke, członek AfD określił pomnik ofiar Holocaustu w Berlinie jako hańbę[17]. Elena Roon, kandydatka z ramienia AfD w Norymberdze, rozesłała do członków grupy sympatyków partii na Facebooku zdjęcie Hitlera podpisane „Adolf, proszę wróć! Niemcy potrzebują Cię!” i „Tęsknimy od 1945”[18]"
 

PS.

Notka powiązana z tematem.

https://arjanek.neon24.pl/post/154741,w-zwiazku-z-bardzo-niedawna-rocznica

Na zdjęciu nagrobki na cmentarzu żydowskim w Moguncji, w zachodnich Niemczech, wymalowane swastykami, runami SS i gwiazdami Dawida.

Wiele takich głośnych incydentów zostało opracowanych przez agentów komunistycznych z Berlina Wschodniego (NRD). Za czasów Hitlera takie incydenty były prawie nie do pomyślenia, choćby dlatego, że większość Niemców uważałaby takie dewastacje za dyskredytowanie symboli patriotycznych. Większość cmentarzy żydowskich w Niemczech przetrwała nietknięte 12 lat Trzeciej Rzeszy.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale