17 obserwujących
236 notek
81k odsłon
60 odsłon

LGBT. Wyrok Sądu Najwyższego USA

Wykop Skomentuj1

Pamiętam jak żydowskie media, te sprzyjające Trumpowi, twierdziły, że należy zagłosować na niego, ponieważ będzie mógł wybrać następnych sędziów Sądu Najwyższego,

Cóż, rzekomo „konserwatywny” Sąd Najwyższy właśnie zagłosował 6-3, aby przedefiniować „płeć” w celu uwzględnienia gejów, transów i „zdezorientowanych płciowo”, wpisując tych dziwaków do  ustawy z 1964 roku, mającej na celu zapobieganie dyskryminacji ze względu na płeć danej osoby, która jest biologicznie binarna. To, okazuje się, najważniejszy moment dla amerykańskiej społeczności LGBT od czasu zalegalizowania w 2015 roku małżeństw jednopłciowych w całym kraju.

Doprowadzili do tego sędzia John Roberts i sędzia Neil Gorsuch opowiadając się po stronie „liberałów”.

„Pracodawca, który zwalnia osobę wyłącznie z tego powodu, że jest gejem lub transseksualistą, łamie prawo” - napisała Gorsuch.

W jaki sposób zostanie ustalone, czy taki trans został zwolniony za „orientację seksualną”, czy po prostu dlatego, że powodował awantury w miejscu pracy? Jest teraz całkiem pewne, że za każdym razem, gdy, nie bez powodu, zostanie zwolniony tęczowy wojownik LGBT,  nastąpi proces.

Decyzja ta niesie ze sobą więcej skutków. Według NY Timesa:
    Ta opinia i dwa zdania odrębne, obejmujące 168 stron, dotyczyły wielu punktów zapalnych w wojnach kulturowych z udziałem społeczności LGBT - łazienki, szatnie, sport, nazewnictwo i zastrzeżenia religijne wobec małżeństw osób tej samej płci. Ta decyzja, pierwsza poważna sprawa dotycząca praw osób transpłciowych, pojawiła się podczas  masowych demonstracji przeciwko przemocy skierowanej przeciwko  osobom transpłciowym o odmiennym kolorze skóry.

Oczywiście żydowski NY Times musiał wyraźnie przedstawić opinię wywrotowej Żydówki w swoim raporcie.
    „To proste i głębokie zwycięstwo LGBT o prawa obywatelskie - powiedziała Suzanne B. Goldberg, profesor prawa w Kolumbii. „Wielu z nas obawiało się, że sąd będzie gotów wypatroszyć (usunąć) ochronę przed dyskryminacją ze względu na płeć i pozwolić pracodawcom na dyskryminację ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową, ale odrzucił zaproszenie rządu federalnego do podjęcia tej szkodliwej ścieżki”.
 

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale