17 obserwujących
180 notek
69k odsłon
185 odsłon

Na kogo na pewno nie głosować i dlaczego.

Wykop Skomentuj2

Bojkotować żydowskie "wybory". Zaniżać frekwencję! A na kogo na pewno nie głosować? Na żydowskich Libertarian JKM.

'Nie palcie komitetów, zakładajcie THINK TANKI', to jest ich ukryte hasło.

www.atlasnetwork.org/partners/global-directory/europe-and-central-asia/4

Cyt://Wolność w libertariańskim sojuszu
napisane przez Janusz Korwin-Mikke 20 stycznia 2018
INFO: Wolność dołączyła do International Alliance of Libertarian Parties, organizacji skupiającej najbardziej liczące się partie konserwatywno-libertariańskie z całego świata. W rezultacie Wolność jako jedyna polska partia znalazła się w sojuszu m.in. z Libertariańską Partą z USA, Libertariańską Partią z Wielkiej Brytanii, Libertariańską Partią Kanady, Liberalno-Demokratyczną Partą z Australii czy Partią Wolnych Obywateli z Czech. "Nie ukrywamy radości ze znalezienia się w tak zacnym gronie. Rośniemy w siłę i liczymy na owocną współpracę w walce o Wolność, Własność, Sprawiedliwość!" – piszą działacze Wolności na swoim profilu na Facebooku.//

https://korwin-mikke.pl/polska/wolnosc-w-libertarianskim-sojuszu/?v=9b7d173b068d

Żydowscy libertarianie to szemrane towarzystwo, po dojściu do władzy promują homoseksualistów i żydowskie feministki na najwyższe stanowiska. Libertarianie są zajadłymi wrogami Narodów i rozkładają państwa od wewnątrz, podobnie jak neomarksiści.

John Hospers, (ur. 9 czerwca 1918, zm. 12 czerwca 2011 w Los Angeles) – amerykański polityk ze stanu Kalifornia, założyciel, pierwszy lider i kandydat na urząd prezydenta USA z ramienia Partii Libertariańskiej. Otwarty homoseksualista.
image
 

Theodora Nathan (żydówka)
image
W 1971 roku była jedną z założycieli Partii Libertariańskiej; została jej wiceprzewodniczącą[4].
W 1973 roku założyła Association of Libertarian Feminists, organizację zrzeszającą kobiety o poglądach libertariańskich i promującą idee feminizmu indywidualistycznego[5].
Z ramienia Partii Libertariańskiej kandydowała w latach 70. m.in. do Senatu i Izby Reprezentantów. Kierowała strukturami Partii Libertariańskiej w stanie Oregon.
W 1972 roku ubiegała się o urząd wiceprezydenta USA; kandydatem Partii Libertariańskiej na prezydenta był w tych wyborach John Hospers.

Pedofilia i Holomit (akt 447) - tak wyglądają obecne wybory, które jednocześnie dzielą Polaków i promują żydów. Należy Bojkotować takie "wybory" i świadomie zaniżać frekwencję.

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale