17 obserwujących
244 notki
83k odsłony
97 odsłon

O Holomicie w Uzbekistanie, krótko i treściwie.

Wykop Skomentuj3

"Jednym z najbardziej wpływowych członków Biura Żydowskiego był Israel (Issie) Panner.

Urodzony w Austrii w 1908 r. stał się naturalizowanym obywatelem brytyjskim w listopadzie 1933 r., a w następnym roku został sekretarzem ICCS (Żydowskiej Organizacji ds. Kolonizacji w Związku Radzieckim) .53 Pisał pod anagramem I. Rennap (a czasem I. Renap)."

https://en.wikipedia.org/wiki/Israel_Panner

W książce Anti-Semitism and the Jewish Question*, która ukazała się w roku 1942 (sic!) komunista żydowski o ksywie I. Rennap pisze na str. 64:

„Potem partyzanci, głównie żydowscy, zadawali poważne straty, strzelając do Niemców zza węgła”
Faktem jest, że wielu Żydów w rosyjskiej strefie wojennej bierze udział w wojnie partyzanckiej przeciwko hordom Hitlera i, że miejscowa ludność żydowska aktywnie pomaga grupom partyzanckim w ich historycznym oporze wobec najeźdźców, przyczyniło  się to do podsycenia nazistowskiej kampanii antyżydowskiej na okupowanym terytorium rosyjskim. ”

„Ale nic takiego się nie wydarzyło, chociaż naziści grożą rozstrzelaniem zakładników. Pomimo wszystkich gróźb, rosyjskie żydostwo wydaje się zdeterminowane, aby walczyć z nazistowskimi najeźdźcami wszystkimi dostępnymi środkami ”


Ważne informacje, podważające rzekomy Holocaust, znajdują się w uwagach pod tekstem na str. 64 + 65:

 „W Taszkiencie, stolicy Republiki Uzbekistanu, przewiduje się rozwój nowego centrum żydowskiego w zachodniej Azji ZSRR, z prawdopodobną milionową populacją żydowską. Ten potencjalnie bogaty, ale wciąż niezagospodarowany obszar obejmuje również ważne miasta Bucharę i Samarkandę.

„Dziesiątki tysięcy Żydów z Ukrainy, Białej Rosji, Krymu i innych części terytorium Związku Radzieckiego ewakuowano do Uzbekistanu przed inwazją nazistów (sic!), zgodnie z nakazem wydanym władzom lokalnym przez rząd radziecki w Moskwie, instruującym je, aby zorganizowały trwałą absorpcję wszystkich uchodźców...


„Liczbę Żydów radzieckich i polskich skoncentrowanych obecnie w Uzbekistanie szacuje się na ok. miliona. . . Słabo zaludniony Uzbekistan oferuje niezwykłe możliwości w rolnictwie i przemyśle i jest w stanie wchłonąć miliony nowych osadników.”Jewish Chronicle March 27th, 1942.
 

image
 
[*] https://www.marxists.org/subject/jewish/rennap.pdf

Na zdjęciu żydowskie dzieci z Polski w Uzbekistanie.

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale