401 obserwujących
2903 notki
12267k odsłon
3769 odsłon

O środowiskach raz jeszcze. I o Mrówce

Wykop Skomentuj75

Ktoś może mi zarzucić, że ja teraz nobilituję takiego prostego i agresywnego durnia jak pantryjota i kogoś tak beznadziejnie pozbawionego talentu jak waldburg. Nie o to chodzi. Ważny jest ten, wcale nie tak głęboko ukryty mechanizm. Środowiska nie istnieją. A jeśli już to rozpadają się po krótkim czasie, a te które trwają dłużej to po prostu zorganizowane bandy. Być może Mrówka także należy do jakiejś bandy, tyle że słabej i niezorientowanej w co się gra. Do bandy, która kazała mu szukać kontaktu z innymi bandami, a on się na to biedny połaszczył. Jeśli tak było to niech Pan Bóg ma w opiece Kraków skąd pochodzi Mrówka i tamtejszych luminarzy, bo zabierając się za takie pomysły, mogą co najwyżej trafić do telewizji śniadaniowej. Wsadzą ich gdzieś pomiędzy panią z pieskiem a szkockiego dudziarza. Tak, po prostu, żeby ludzie wiedzieli, że świat jest piękny i zróżnicowany.

 

Przypominam, że dziś ostatni dzień promocji. Od jutra tom I Baśni jak niedźwiedź znów kosztował będzie 40 złotych plus koszta wysyłki. Dziś jeszcze sprzedajemy go po 15 złotych plus koszta wysyłki.

 

Szanowni czytelnicy, dzięki uprzejmości Pana Witolda Zielińskiego, który zajmuje się zawodowo łączniem dźwięku i obrazu otrzymałem link do całej relacji z Klubu Ronina. Widać tam dokładnie tych facetów, którzy zadają pytania i widać co oni wyplatają. Nagranie jest bardzo dobre i bardzo długie. Zamieszczam je więc tutaj, bo nie ma ono szans ukazać się w portalu niezalezna.pl z przyczyn, które tu właśnie dokładnie opisałem.

 

 

 

Książki nasze zaś można kupić w księgarniach:

 

Księgarnia Wojskowa, Tuwima 34, Łódź

Księgarnia przy ul. 3 maja Lublin

Tarabuk – Browarna 6 w Warszawie

Ukryte Miasto – Noakowskiego 16 w Warszawie

W sklepie FOTO MAG przy stacji metra Stokłosy w Warszawie

U Karmelitów w Poznaniu, Działowa 25

W księgarni Gazety Polskiej w Ostrowie Wielkopolskim

W księgarni Biały Kruk w Kartuzach

W księgarni „Wolne Słowo” w Katowicach przy ul. 3 maja.

W księgarniach internetowych Multibook i „Książki przy herbacie” oraz w księgarni „Sanctus” w Wałbrzychu.

No i oczywiście na stronie www.coryllus.pl

Wykop Skomentuj75
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale