P O R Ą B K A-macha się topore
Coś mija, coś przychodzi: stan po POTOPIE
0 obserwujących
85 notek
2440 odsłon
  60   1

ZBAWCA NARODU

rząd

Ktoś powiedział by kupić prawy but, a lewy się kupi, kiedy dowiozą. Prwemiier zaś: KUPI GAZ. Gazu nie zabraknie. Kupi węgiel, węgla nie zabraknie. Kupi czołgi Abrams i Himars. *HD

Zbawcy narodu, dymnęli Polaków, ciebie, na jakieś 16,1%. Tyle na wartości straciła oszczędność w pieniądzu. Tyle zmniejszyła się pensja i 500+ także. Wszystko podrożało o kwotę inflacji. Ale oni ZAŁATWIĄ/KUPIĄ.

Państwo III świata nie ma produkować śmigłowca, samolotu rolniczego nawet. A ma go KUPIĆ. Czy do kupowania nośników energii jest alternatywa? Jest.

Wielu was, nabiło się w butelkę, kupując fotowoltaikę. Prąd jest latem, a u nas nawet klimka niezbędną nie jest. Dobrze, że nie WIATRAK. To są dwie drogi, mydlenia oczu ludziom ZIELONYM, przez koncerny palące węgiel brunatny i gaz.

A jak można inaczej? Można. Można było, ale ciągle jest jeszcze szansa. Coraz mniejsza, bo rolnictwo JUŻ zostało przeformatowane. Za pieniądze EU. Poprzedni model, małego gospodarstwa, niezależnego, pobierającego z zewnątrz niewielką ilość Azotu (z pola się weźmie, to trzeba to ODDAĆ, bo nie urośnie), odszedł. Wymarli Rolnicy. ALe i Państwo/ZbawcaNarodu, sanitarnie zamknęło hodowle indywidualne. Lobby drobiowe i świńskie, aktywnie walczyły o Sanitarne wygaszenie hodowli. A jak teraz? Tak jak z tymi Bykami (cielęta do tuczu) co padły. Podpisujesz Umowę, przywożą, dają karmę i resztę, odbierają upasione. Nie wyszło. Cudze, to nie chciało mi się i parę padło, a krawatowcy nie raczyli sprawdzić, czy Muzin, chodzi przy wołkach. Taka rola Polski i Polaków. Że w mieście chodzisz na etat? Zapomnij. Biały

Będzie jak z Himarsem, co nie chciał strzelać, to Ukrainiec dzwoni do HelpDesku. Już wiesz, kto jest PANEM Himarsa. ZbawcyNarodu. Morawiecki wyreguluje cenę prądu. Już ręcznie będą sterować teraz. Glapi co prawda się nie popisał. NIby zł, a tu tak inflacja. Szwajcarię trzeba zburzyć, bo gdyby nie Franek, to nikt by nie zauważył, że to jedna waluta w zasadzie. Jeszcze ta von Der, co Italczykom mówi, na kogo mają głosować.

Długo porządzili? Dwie kadencje, to już nadto. A UE, potrzebowało parę więcej, by komuna wylazła, wypłynęła szumowina. Tak przy niedzieli.

Pamiętajcie Gierka, który został uratowany małymi gospodarstwami i był nadmiar mleka, mięsa. Ale Bizony jechały do PGR-ów. Unia także dotuje Pgr-y, tylko prywatne dziś. To się nie uda, ten model spustynnił Usa i doprowadził do głodu. Zawsze Komuna doprowadza do głodu: soviecka, chińska, amerykańska, czy teraz europejska. A zaczęło się tak niewinnie, od Ustawy zbożowej.

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale