0 obserwujących
114 notek
60k odsłon
  200   0

Gender atakuje !

 Było to w kolejnym odcinku „Kropki nad i”, dni parę temu. Usiadła Kempa i rzekła; nie imputujcie mi tu profesorze ideologii ! Co złego jest w puzzlach ?

Dla „cywilizacji śmierci” rośnie nowy następca. Jest nim „ideologia” gender ! Już zainfekowała przedszkola, zagrała na nosach nieświadomych rodziców. Następna będzie polska szkoła. A potem, może wejść z  butami we wszystkie dziedziny naszego życia. Uda jej się to, o ile nie zewrzemy szyków, nie wzniesiemy barykad i nie zjednoczymy się. Reakcja posiada już swoją nieformalną strukturę. Dobrze, że zorganizowaną szybko, w obliczu tak zaawansowanej już ofensywy. Naczelne dowództwo i sztab obejmą polscy biskupi. Pokładam w nich pełne zaufanie. Ich amunicją, słowa, stanowiskiem obrony – przyczółki na ołtarzach, gwardią przyboczną niższe duchowieństwo. Ludzie mówią między sobą, że szykowane jest konspiracyjne wydanie „Partyzantki Miejskiej”, Carlosa Marighella. Nie wiem czy można temu dawać wiarę. Ja obawiam się, że to prowokacja.

Dla swojej sprawy, co moim zdaniem kluczowe, należy zgromadzić również rzesze ludzi oddanych sprawie. Uświadomić, nieuświadomionych, obudzić, zaspanych, nakarmić informacją, niedoinformowanych i głodnych, dokładnie w ten sposób, aby nasz przeciwnik był obnażony. By wszystkie jego formy kamuflażu mogły być łatwo rozpoznane. Nie będzie to trudne, bo instytucja kościoła nadal cieszy się dużym zaufaniem na wsiach i w średnich miastach. Kwestią problematyczną jest tylko jakie kroki trzeba podejść, by to NASZA (!), wizja pokoju z widokiem na wojnę przebiła się do mainstramowych mediów, które naturalnie związane z dużymi ośrodkami miejskimi, są narażone szczególnie na wpływ gender.

Nasz wróg jest sprytny i przebiegły niczym lucyfer kuszący Jezusa na pustyni. Podpowiada, że płeć posiada przypisane przez kulturę zadania i cechy, zdawało by się, że to niewinne. Czyż tak ?! Okazuje się, że w praktyce oznacza to, że zachęca się chłopców, by pomyśleli o sobie, jako dziewczynkach, by poznali co czuję i analogicznie. Proponuje się by leki nie były testowane tylko na męskiej populacji, a według gender mainstreaming, kobiety i mężczyźni mieliby dostawać takie same pensje, za tą samą pracę. Niezwykle oburzające. Czy nasze kobiety i tak nie mają dobrze w porównaniu do dziewczyn w Iraku czy Arabii ?

Aby wykształcić wroga potrzebujemy nośnej nazwy; gender spełnia ten wymóg idealnie. Aby to zjawisko budziło strach musi brzmieć obco, najlepiej by kojarzyło się z czymś, co może mieć pochodzenie gdzieś z zachodu. To wzbudza podejrzenia. Przylepmy to do czegokolwiek, co kojarzy się z równością. Lewica jest często z nią łączona, więc nagle gender zacznie idealnie korespondować z bieżącą polityką. Sami również podejmijmy kroki, w celu utworzenia frakcji politycznej popierającej nasze racje. Zróbmy wszystko, aby podział na ; MY i ONI, był jasny, jak różnica między kolorem białym i czarnym

Gdy to wszystko zrealizujemy … to wiedzcie, że coś się dzieje !

„Wiedzcie, że wygramy !”

WOJNA TO POKÓJ – WOLNOŚĆ TO NIEWOLA – IGNORANCJA TO SIŁA

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale