0 obserwujących
3 notki
378 odsłon
121 odsłon

Panu Foltynowiczowi ( @folt37 ) w dopowiedzi

Wykop Skomentuj6

Z dzisiejszej, znaczonej pańską  cenzurą "dyskusji "  :


" demoler

13 lipca 2019, 09:37

@folt37

Będąc na Zachodzie o moje oczy obiła się, sygnowana przez Żydów z "Antifa" nalepka z takim tekstem ( poszukałem na necie ) : " NO RACISM ; NO NATIONALISM ; NO ANTISEMITISM : NO DISCUSSION " :

https://www.linke-t-shirts.de/aufkleber-paket/no-racism-no-nationalism-no-antisemitism-no-discussion_g206981.htm

Naturalne pytanie o przyczyny rasizmu, nacjonalizmu, antysemityzmu burzy ideę przedstawioną na tej nalepce ( no discussion ) ?


   ps. Czy przy usuwaniu komentarzy towarzyszy panu świadomość tego, że wstawia pan fałszywe, podszyte interesowną propagandą tezy ? Tak mi wynika z tej pańskiej ucieczki od odpowiedzi na pytanie :

Jeżeli nie nacjonalizm to co ma chronić dany naród przed inwazją i zdominowaniem go przez innych, obcych ?

 Ma pan jakąś, względem tego alternatywę ?

Jeżeli tak pan chce wciskać ideę multi-kulti to na podparcie tego proszę posłużyć się jakimś przykładem gdzie na danym terenie ludzie reprezentujący różne, historycznie ukształtowane nacje, kultury, religie harmonijnie egzystują bez policyjnych i sądowych rygorów. Jeżeli poda pan taki przykład ja postaram się zweryfikować swoje spojrzenie na te sprawy.

Jeszcze jedno - co i komu burzy idea etnicznej jedności na danym terenie ?

Patrząc wstecz - narody składały krwawą ofiarę aby uwolnić się od dominacji innych i samodzielnie egzystować już w granicach swojego, suwerennego państwa.  " Wiosna Ludów " - mówi to coś ?


Do tego pierwotnego, powyższego tekstu, w uzupełnieniu nacjonalistycznych treści dołożę ten, przed chwilą przeczytany na necie : 


" Izraelski minister oświaty Rafi Perec powiedział, że mieszane małżeństwa Żydów z nie-Żydami, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, to „drugi holocaust”. 

Asymilacja Żydów ze społeczeństwami, których żyją, poprzez małżeństwa zagraża, zdaniem ministra, bytowi narodu żydowskiego."

_____________________________________________________________________________________


Przeczytam tu jakiś komentarz do tej wypowiedzi ?


ps. pańskie cenzurowanie ( usuwanie komentarzy oraz wykluczenie z grona komentujących, którego teraz doświadczyłem ) wynika z bolszewickiego stanu umysłu czy co innego jest tego bazą ?

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale